Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Setkání příznivců Mustangů na dráze RC MCC Brno

Hlavní foto

Oslovil mne pan Zbyněk Šmahel a poptával se po možnosti upořádat pro členy klubu závody RC modelů aut. Ze začátku to vypadalo složitě a to i s ohledem na možné zapůjčení časomíry, dráhy, modelů atd. Ale po setkání s ním a Petrem Šťastným jsme společně s Drahoslavem Hejtmánkem s klubu RC MCC Brno našli řešení.

Akce se bude konat 27.9.2015 na dráze RC MCC Brno Bosonohy. Zde je místo pro zaparkování všech Fordů Mustang. Pak je tu kompletní zázemí a krásná dráha šetrná k modelům. Klub poskytl dráhu zdarma, za což mu my s Petrem, jakožto pořadatelé děkujeme. A děkuje také srazový organizátor pan Šmahel.

Čas akce je naplánován od 10:00 do cca 12:00. A jaký program jsme pro milovníky klubu navrhli a budeme realizovat ?

Nebude se jednat o klasický závod, ale uspořádáme zábavní show spojenou s prezentací RC modelů aut všech typů. Nebudou však chybět závody na okruhu na čas, popřípadě vyřazovací KNOCK OUT závod se čtyřmi vozy (RC modely). A také drift na volné ploše. Podrobnosti se ještě budou dolaďovat s Petrem a panem Zbyňkem.

Bude-li nepřízeň počasí, celá akce se přesune do nadzemních garáží OC Futurum Brno. Ale to je pouze v záloze.

Pokud se ptáte, kdo zajistí modely, tak to bude právě Petr Šťastný, který provozuje půjčovnu RC modelů aut. A vězte, že sbírku má velmi slušnou. Více na http://www.pujcsircauto.cz/. Něčím přispěji i já, ale jemu se nikdy nevyrovnám.

Zajímají vás krásné sportovní Fordy, které pak uvidíte právě v areálu RC MCC  Brno ? Navštivte stránky klubu Mustang Riders: http://www.mustangridersclub.cz/.

Stránky RC MCC Brno máte zde. Dozvíte se kalendář akcí a další podrobnosti včetně jeho členů: http://www.rcautomodely.com/.

Portál Masters zajistí veškeré promo kolem akce, video, foto, reportáž. Později tedy vše zde, na FB a YT portálu. Případně v časopise RC Cars a na stránkách spolupracujích subjektů.

V případě konání akce v OC Futurum se stává partnerem akce také toto obchodní centrum: http://futurumbrno.cz/.

O přípravách budete průběžně informování.

 

P.S. pro portál Masters.cz to bude namáhavý pracovní víkend. V sobotu 26.9.2015 proběhnou dva online reporty současně a to z Kopecký Cup Onorad a také z MČR buggy 1/8IC a E. A v neděli pak vše zakončí tato akce. Máme se na co těšit.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport