Masters.cz: RC modely aut, Drony, FPV, RC letadla, RC technika, Videa, Fotogalerie, Vlastní poznatky
dronpro.cz

KS Challenge informace

Hlavní foto

Letní sezóna je v plném proudu, prázdniny se nám přehupují do druhé poloviny a s nimi i seriál KS Challenge 2015. Vzhledem k tomu, že tento víkend je "závodně méně nabitý", dovolujeme si Vám připomenout a zároveň Vás pozvat na čtvrtý závod našeho seriálu. Tentokrát se setkáme na všem dobře známé dráze v Praze-Radotíně. Radotínská dráha prošla drobnými úpravami a tak věříme, že se Vám budou líbit stejně jako nám. Pořadatelé budou mít samozřejmě připravený i bufet. Takže nejen že ukojíte své jezdecké chutě na nové dráze, ale i chuťové buňky a Vaše žaludky si přijdou na své.

Kdo je nedočkavý, může trénovat od pátečního odpoledne. Vy co přijedete až v sobotu ráno, budete mít také dostatek času na trénink. Veškeré potřebné informace jsou uvedeny na letáku výše.

Přihlášky na závod, najdete včetně startovní listiny na odkazech níže. Přihlašování bude možné do 7.8.2015 do 16:00 hodin. Novinkou v přihláškách je u neregistrovaných zadání datům narození, abychom mohli rozlišovat jednotlivé věkové kategorie při vyhlašování výsledků závodu. Věříme, že to pro Vás nebude žádná překážka. Neradi bychom, hlavně v juniorských výsledcích, na nějakého závodníka opomněli jenom z důvodu, že jsme ho neznali a nevěděli, že je JUNIOR. Pro snadnější přihlašování do budoucna pak doporučujeme provést na stránkách MyRCM registraci a další přihlašování již pak máte jen na pár kliknutí (včetně personálu :-) ) Registrace na MyRCM je dostupná ZDE.

Kategorie Hobby Buggy, která měla mezi nováčky ohlas v zimní sezóně je natrvalo zařazena i do letního do seriálu. Tato kategorie je určena všem začínajícím jezdcům a jejich modelům (např. modely Himoto, DareRC, Tamiya atd... - prostě HOBBY technika). Zřídili jsme ji na žádost Vás potencionálních závodníků, kteří si chcete vyzkoušet co to je jízda na závodní trati a zalít tělo adrenalinem. Věříme tedy, že nezůstane pouze u řečí, a že se všichni v hojném počtu zúčastníte (ostych nechte doma, každý někdy začínal ;-) ).

V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 773 333 333 - Honza Domanský.

Přihláška do závodu

Startovní listina

P.S. Nejste-li si jisti, zdali na závod dorazíte (třeba z důvodu počasí, dovolených nebo jiných překážek..) prosíme i tak o přihlášení, neboť ranní administrace závodu je při dodatečných přihláškách neúměrně zdlouhavá a neukáznění jezdci tak přidělávají práci nejen nám pořadatelům, ale zdržují i Vás řádně přihlášené závodníky. Vyřazení závodníka ze startovní listiny je dílem okamžiku, jeho zavedení do již připraveného závodu je podstatně delší procedura, která se samozřejmě násobí počtem nepřihlášených.

Na viděnou s Vámi se těší tým pořadatelů...

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
MR Cup seriál závodů
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dne 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport