Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Mibosport Cup vs HIT vs MČR IC buggy 1/8

Hlavní foto

Této situace se vždy obávám. A v letní sezóně 2015 tomu tak bude. Pořadatelé mají zájem o reportáž ze svého závodu. Ale pokud se potkají dva a více závodů v jeden den, situace je obtížná.

Až budu dělat oficiální pozvánky na závody pro tento víkend, v kalendáři jsou hned tři akce, kde by mě pořadatelé chtěli:

MČR buggy 1/8IC Horní Jelení

Mibosport Cup Brno Bosonohy

HIT Valašské Meziříčí

 

A kam mám tedy vlastně jet a udělat reportáž. Když se na to podívám ze svého pohledu, tak u každého pořadatele jsou trochu jiné souvislosti:

HIT - zde jsem byl RC klub Zlín podpořit na zkušebním závodě, takže z tohoto závodu už online report proběhl

Mibosport Cup - pořadatel Michal Bok mne pro tuto sezónu opět podpořil a kromě umístění baneru mám zájem i z jeho závodu dělat online report

MČR buggy 1/8IC - zde mě požádal předseda sekce Miroslav Jurenka, zda bych nepřijel podpořit první závod. Aby se o kategorii také napsalo a více vědělo

 

Jak z toho ven ?

Pro tyto případy křížení je tu naštěstí kolega Radek Voda, který pokud má čas a projeví zájem, může mě zastoupit na závodní akci a minimálně udělat pěknou fotogalerii, která je pak doplněna výsledky závodu. Předběžně vím, že by měl jet na závod Mibosportu a pokud s tím bude pořadatel souhlasit, může tak být tento seriál tímto způsobem propagován.

Já pak pojedu podpořit MČR buggy. Protože faktem je, že z tohoto závodu jsem ještě online report neprováděl.

Na HIT se snad ještě někdy dostanu, ten závod má své kouzlo a pohodu.

Křížení termínů je problém i pro další jezdce si myslím. Rádi by navštívili daný závod, ale pokud nastane obdobný případ, mají těžké rozhodování. Dalším faktem je i účast. Osobně jsem zvědav na konečnou účast na těchto akcích.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport