Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC Park v Starém Městě u Bruntálu

Hlavní foto

Když jsem jel s kolegou Michalem Masaříkem na dron expedici na Ovčárnu, stavil jsem se ve Starém Městě u Bruntálu za panem Josefem Kolaříkem. Ten zde buduje již delší dobu na svoje náklady a za pomoci sponzorů místo, kde si budou moci zájemci vyzkoušet RC modely, vyzkoušet onroad, rally i offroad dráhu. A nejen to.

Za asistence Josefa jsem si prošel celý prostor. A nyní vám popíši, co jsem všechno viděl, co jsem zažil a na co vše můžete v budoucnu těšit. Z této návětěvy bude i video záznam, který bude později.

Josef zde se svými kolegy myslel na dost detailů. Takže postupem času na velkém prostoru byla navržena a vznikla onroad trať, offroad trať hlavně pro modely LC Racing 1/14. Ale také rally cross dráha, kde mohou kroužit i větší modely offroad.

Dráhy už mají tvar a dělá se na jejich hrazení. To bude šetrné k modelům samotným. Povrch offroad pak tvoří koberec, na kterém fungují i mechová kola. Kromě rally cross jsou dráhy pro modely 1/14 a menší.

Pokud je nepřízeň počasí, uvnitř haly se rozprostře koberec a běhěm chvíle je postavena dráha na Mini Z nebo modely 1/14, 1/18 a menších.

Pokud máte model, můžete s ním na jakoukoliv dráhu přijet jej vyzkoušet. Pokud jeje nemáte, čská na vás půjčovna RC modelů. Na místě bude i servis. Vše na jednom místě. Na zapljčení jsou připraveny 1/14 modely, 1/28, 1/10, ale i stavební technika apod. Na výběr toho je opravdu dost.

Kromě RC modelů si zde můžete pod dohledem zkušeného "vojáka" zastřílet z airsoft zbraní či vzduchovky. A to jak na kryté střelnici, tak i venku. Záleží na dohodě a počasí.

Nechybí WC a občerstvení.

Modely se řídí z prostorné tribuny, ze které je pohodlný výhled na všechny dráhy a je možné obsadit obě dvě strany.

 

AKCE DVĚ VĚŽE

Tou první hlavní akcí bude závod modelů LC Racing 1/14 právě na offroad dráze. A to 7.6.2015. Akce nese název DVĚ VEŽE a jedná se o mezinárodní závod s polskou účastí.

Tedy závod na počest dvou krásných míst - Praděd vs Velká Sova (PL).

V den závodu však bude probíhat výstava RC modelů, možnost otestování, půjčení RC modelu. Také jsou zváni majitelé zajímavých raritek, aby se s nimi přijeli pochlubit, ukázat je veřejnosti.

Uvidíte i zajímavé potisky na tričkách, které lze na místě i zakoupit nebo si nechat udělat vlastní návrh.

Můžete si i zastřílet a bude toho mnohem více.

Více info pak na RC-PARK.

 

Nyní se můžete podívat na fotogalerii, kde jsem zachytil atmosféru celého prostředí. Brzy bude k dispozici i video sestřih.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport