Masters.cz: RC modely aut, Drony, FPV, RC letadla, RC technika, Videa, Fotogalerie, Vlastní poznatky
dronpro.cz

KS Challenge Horní Jelení tento víkend 9.5.2015

Hlavní foto

Vážení závodníci - příznivci OFFROADů,

připravili jsme pro Vás další ročník OFFROAD závodů, které pojedeme opět jako seriál. Od prvního závodu tedy máte možnost sbírat body do celkového hodnocení šampionátu. Sezona tedy začíná a před Vámi je spousta zážitků ať už přímo závodních nebo těch "doprovodných" :-). Dělal jsem průzkum, a z něj jednoznačně vyplynulo, že Ti nejskalnější z Vás jedou do Jelení již v pátek, aby svoje modely připravili na sobotní zápolení. V neposlední řadě pak bude probíhat i příprava a ladění formy samotných závodníků - předpokládám, že do brzkých ranních hodin :-)). V sobotu tedy uvidíme jak se to povedlo a kdo bude nakonec stát na stupních vítězů. Vyhrát by chtěl určitě každý - proto koneckonců jezdíme závodit, ale důležitější je pro nás pohodová atmosféra a skvělý zážitek z víkendu stráveného s lidmi, kteří milují stejný koníček jako my. Proto jste všichni srdečně zváni a věříme, že pomůžete svojí účastí tuto atmosféru ještě zdokonalit. Veškeré potřebné informace se dozvíte na stránkách www.profimodel.cz nebo na přiloženém letáku. Nezapomeňte se tedy včas registrovat k závodu a v sobotu, nebo již v pátek s Vámi všemi na viděnou v Horním Jelení.

 

Za tým pořadatelů Honza & Honza

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
MR Cup seriál závodů
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dne 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport