Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Nanoprotech Auto Moto Electric TESTOVÁNÍ

Hlavní foto

Po kozultaci s jedním z prodejců RC modelů a příslušenství mi bylo sděleno, že pokud ošetřím elektroniku v modelu jakýmkoliv přípravkem (tedy i Nano Protech Electric), nemohu pak uplatnit záruční opravu, pokud se vyskytne závada.

Mnozí máte zkušenosti, jak to s reklamací určitého druhu elektroniky vypadá i bez ošetření, v některých případech je to obtížné. Ale pokud máte zakoupeno nové vybavení (RC model, elektroniku), vyvarujte se aplikace čehokoliv, o sprchování modelu ve vaně ani nemluvím.

Otázkou je, jak bude reagovat prodejce tam, kde návo píše, že elektronika je voděodolná. Raději si vyžádejte konzultaci.

Já jsem se rozhodl o své vlastní vůli otestovat Nano přípravek důkladně z delšího časového horizontu, abych přinesl informace o účinnosti. Riskuji tak záruku i poškození nového vybavení. Nikoho tak nechci navádět, aby takto činil po mně.

Samozřejmě, pokud nemáte výrobek v záruce, pak můžete vyzkoušet cokoliv. Navíc ceny mnohého vybavení jsou v dnešní době poměrně přijatelné, a tak v případě nehody se dá pořídit věc nová.

Je to však i škoda, protože Nanoprotech už jen jako prevence a ochrana (nemyslím teď jízda ve vlhku a pod vodou), může pomoci s ochranou proti korozi či oxidaci atd. Ale jedná se o novou věc, která se musí testovat.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport