Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Traxxas Ford Fiesta karoserie

Hlavní foto

Dnes jsem obdržel karoserii Ford Fiesta od značky Traxxas. Na lakování jsem si vybral modrou metalízu a bílou na překrytí. Před tím než začneme lakovat, musíme dodržet několik kroků.


1. neodtrhávat krycí fólii z auta. Tato fólie chrání karoserii před drobnými přestřiky


2. vnitřní stranu karoserii pečlivé vždy odmastit. Karoserie se dá odmastit normálním Jarem nebo je lepší koupit si odmašťovač. Já osobně jsem si koupil odmašťovač na brzdy. Stačí lehce nanést do karosérie a pak lehce leštíme kuchyňskou utěrkou. Že je auto je dokonale odmaštěno poznáme tím, že nám prst z karoserie neskslouzne.


3. dobře je také protřepat spreje, aby nám barva stříkala rovnoměrně.


Pokud toto vše splníte, můžeme přejít na samotné lakování. Auto si chytneme a rovnoměrnými tahy stříkáme na karosérii tak, abychom přes ní viděli. Po zaschnutí stříkáme další vrstvy samým stylem. Až toto zopakujeme přibližně 3x, můžeme stříkat křížové vrstvy.

 

Pro dosáhnutí dokonalého krytí nastříkáme bílou barvu tak, aby byla rovnoměrná vrstva a aby vystoupl metalický efekt. Spreje jsou rychle schnoucí.

 

Takto dle těchto bodů a s radou Igora Vlahoviče jsem nalakoval tuto karoserii. Na první lakování to snad není vůbec špatné, ostatně posuďte sami.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport