Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR 1/6 - Buggy a Big Foot - Březí

Na Off road dráze v Březí, ve dnech 18. – 19.8.2007 proběhl 5. a 6. závod MČR 1:6 Buggy a Big Foot. Závody pořádal společně s RCAČR místní klub RC Sport Březí. Již v pátečních, odpoledních hodinách 17.8.2007, se začali na skvěle připravenou offroadovou dráhu v Březí sjíždět závodníci se svými karavany a stany. Nikdo nechtěl přijít o možnost na poslední chvíli doladit svůj závodní speciál a možnost potrénovat.

Samotný závod začal dne 18.8.2007, kdy se dostavil zbytek závodníků, převážně z blízkého okolí. Závod byl zahájen rozpravou, kterou provedli společně Martin Kubička jako vedoucí sekce Large Scale, Jan Žďárský jako předseda pořádajícího klubu a Vladimír Šeliga jako hlavní časoměřič. Na start se postavilo 34 závodníků z kategorie buggy a 10 závodníků Big Foot.

Závod se jel klasickým způsobem, na 3 kvalifikační rozjížďky, dvě čtvrtfinálové jízdy, dvě semifinálové jízdy a finále. Každý závod se jel na dráze opačným směrem. Průběh závodů byl zcela bezproblémový, pevně jej ve svých rukou držel Vladimír Šeliga a pořadatel průběžně kropil dráhu vodou, aby povrch byl regulérní. K tomuto jim sloužilo důmyslné kropící zařízení.

Konečné výsledky 18.8.2007:
MČR 1:6 Buggy :
1. HARTMAN Petr
2. SCHILLER Pavel
3. TOUL Marek

MČR 1:6 Big Foot
1. ČECHOVSKY Petr
2. TOUL Marek
3. VAVROUCH Pavel

Druhý závod začal dne 19.8.2007, na start se postavilo 30 závodníků z kategorie buggy a 11 závodníků Big Foot.

Konečné výsledky 19.8.2007:
MČR 1:6 Buggy :
1. SCHILLER Pavel
2. HARTMAN Petr
3. TOUL Marek

MČR 1:6 Big Foot :
1. TOUL Marek
2. ČECHOVSKY Petr
3. FOGT Bronislav

Kompletní výsledky najdete na najdete na http://www.x-scale.org/vysledky/.
Průběžné výsledky Mistrovství České republiky v kategorii modelů 1:6 Buggy a Big Foot najdete na http://www.arcslavkov.cz/vysledky.phtml

Závěrem lze říci, že závody se opravdu vydařily a počet závodníků v této prestižní kategorii Large Scale 1:6 neustále stoupá a to nejen v závodech MČR, ale také v pohárových závodech jako např. O Moravský koštéř, kdy se zúčastnilo rovněž 29 závodníku na závěrečném závodě. Počasí se přes veškeré poplašné zprávy meteorologů opravdu vydařilo a tak se můžeme těšit na další závody MČR, které proběhnou dle rozpisu v Českých Budějovicích.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport