Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Program portálu Masters na nejbližší dobu

Hlavní foto

Nyní ve zkratce, na které reportáže z akcí se můžete těšit v nejlbližší době. Je toho celkem dost a bylo potřeba si vybrat a rozdělit případně čas.

 

29.11. - 30.11.2014

Přijal jsem pozvání na dokumentování PAUL WALKER Memorial 2014. Sice se nejedná o akci zaměřenou na RC modely aut, nicméně já tam budu pořizovat záznamy včetně foto tuninigových aut, krásných girl a jízdní akce. Bude to ojedinělá akce a mohla by se líbit i mnohým drifterům. Navíc tam budu mít svůj RC model BMW M3 GT, které se také projede možná po Masarykově okruhu a bude se fotit s reálnými "kárami", které mnohdy budou dle série FAST and FURIOUS.

V sobotu jsem pozván na večerní párty v klubu Palatin. V neděli pak od 14. hodin budu dokumentovat sraz příznivců Paula Walkera na Masarykově okruhu a jejich spanilou jízdu zakončenou na parkovišti u Olympia Brno.

 

6.12.2014

Zde jsem se rozhodl podpořit pořadatele Raybeck Cupu offroad v Letovicích, kde jsem byl taktéž pozván. Zde si poprvé vyzkouším nový typ online reportu. Dráha má být zajímavá, ceny také a má se jednat o mikulášský závod. O zábavu tak bude postaráno. Bude se spíše jednat o komorní akci a tak bude na online report poměrně klid.

7.12.2014

Zavítám do Hrotovic na první kolo ETS série, která se vyznačuje velkou účastí jezdců z celé Evropy a vysokou pořadatelskou úrovní díky firmě Mibosport. V pátek série začíná, v sobotu jsou kvalifikace, ale neděle bude ve znamení finálových jízd a zde již budu přítomen. A snad se mi podaří zaujmout online zprávami opět jiným způsobem, který si snad nacvičím a vyzkouším na Raybeck Cupu.

 

Ze všech plánovaných akcí bude vždy fotogalerie a video záznam.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport