Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Program portálu Masters na nejbližší dobu

Hlavní foto

Nyní ve zkratce, na které reportáže z akcí se můžete těšit v nejlbližší době. Je toho celkem dost a bylo potřeba si vybrat a rozdělit případně čas.

 

29.11. - 30.11.2014

Přijal jsem pozvání na dokumentování PAUL WALKER Memorial 2014. Sice se nejedná o akci zaměřenou na RC modely aut, nicméně já tam budu pořizovat záznamy včetně foto tuninigových aut, krásných girl a jízdní akce. Bude to ojedinělá akce a mohla by se líbit i mnohým drifterům. Navíc tam budu mít svůj RC model BMW M3 GT, které se také projede možná po Masarykově okruhu a bude se fotit s reálnými "kárami", které mnohdy budou dle série FAST and FURIOUS.

V sobotu jsem pozván na večerní párty v klubu Palatin. V neděli pak od 14. hodin budu dokumentovat sraz příznivců Paula Walkera na Masarykově okruhu a jejich spanilou jízdu zakončenou na parkovišti u Olympia Brno.

 

6.12.2014

Zde jsem se rozhodl podpořit pořadatele Raybeck Cupu offroad v Letovicích, kde jsem byl taktéž pozván. Zde si poprvé vyzkouším nový typ online reportu. Dráha má být zajímavá, ceny také a má se jednat o mikulášský závod. O zábavu tak bude postaráno. Bude se spíše jednat o komorní akci a tak bude na online report poměrně klid.

7.12.2014

Zavítám do Hrotovic na první kolo ETS série, která se vyznačuje velkou účastí jezdců z celé Evropy a vysokou pořadatelskou úrovní díky firmě Mibosport. V pátek série začíná, v sobotu jsou kvalifikace, ale neděle bude ve znamení finálových jízd a zde již budu přítomen. A snad se mi podaří zaujmout online zprávami opět jiným způsobem, který si snad nacvičím a vyzkouším na Raybeck Cupu.

 

Ze všech plánovaných akcí bude vždy fotogalerie a video záznam.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >




©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport