Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Pohonný set Fuze 1:10

Hlavní foto

Pohonný set Fuze 1:10 je vhodný jako upgrade na střídavý výkonný pohon Off Road aut.

Voděodolný regulátor 45A s EC3 konektorem je napájen až 9 čl. NiMH nebo 2 - 3 čl. LiPol. 4 závitový střídavý bezsenzorový motor 540 s otáčkami 4000ot/V.

Tento set jsem uprgradoval do modelu Traxxas Telluride 1/10. Instalace je motor se usadí do destičky, která ho bude držet a nastaví se vůle mezi pastorkem a hnacím kolem a taková je instalace motoru.

Regulátor se pouze přilepí na podvozek na libovolné místo, samolepky které jsou na toto upevnění v setu, jsou extrémně odolné proti veškerým vlivům a stačí pouze kousek a regulátor drží jak přikovaný.

Nakonec se vše připojí do příslušných zdířek a může se vyjet. Stačí koupit jen set s nic jiného k tomu nepotřebujete. Jen se vše nainstaluje a je to hotovo.

Regulátor je předem nastaven na Ni-Mh baterie, ale dá se nastavit až na 3 článkovou Li-Po baterii. Mně osobně stačí dvoučlánek Li-Pol. Motor totiž dost s autem cvičí, ale to je na každém a jheo schopnostech.

Regulátor je zcela vodotěsný. Jezdil jsem s ním ve vodě a žadný problém nenastal. Do auta zcela létala voda a set nedával nic najevo. Prostě jízdy bez problému I v nepřízni počasí.

Cena tohoto setu se pohybuje okolo 3200 Kč.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport