Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

FB skupina, poděkování a obsah Masters

Hlavní foto

1. skupina na sociální síti FB byla založena moji osobou a postupně se do ní hlasí další členové. Buď je přidávám já, ale nastavil jsem možnost se přidávat navzájem. Zde se může diskutovat o MČR, pravidlech a všem ostatním. Diskuse se již pomalu rozjíždí a já děkuji za slušnost při vystupování v diskusi

2. děkuji tímto také všem, kteří se nějakou měrou podílejí na vytváření obsahové stránky tohoto portálu. V podstatě všem autorům, kteří zasílají či jen zaslali své příspěvky. Protože každý názor na závod, model, nějaká zkušenost zde zveřejněná může být informací pro ostatní. A to hlavně pro nově přichozí. A statistika hovoří v současnosti o 27,9% nových čtenářích.

Proto, pokud máte nějaký postřeh ze závodů, nějakou zkušenost z nich. Nebo postřehy při užívání RC modelu, příslušenství apod., nebojte se něco napsat a poslat zde do redakce. Rád to bez prodlevy zveřejním vaším jménem.

3. obsahová stránka portálu z mé strany je zaběhlá. Pravidelně se zde objevují reprotáže ze závodů, pozvánky na závody a novinky ze zahraničí. Plus vaše příspěvky především v podobě reportáží ze závodů. Pokud by jste měli konrétmí představu, co by se ještě mělo na portálu objevit, napište do redakce. V současné době se nevěnuji testování RC modelů aut. Ale v zimě hodlám jezdit kategorie Stock a Hobby se stejným podvozkem a porovnávat jízdní vlastnosti atd.

Takže všem děkuji za případnou spolupráci a v případě zájmu čile diskutujte na FB profilu zde https://www.facebook.com/groups/901004063260357/

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport