Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

FB skupina, poděkování a obsah Masters

Hlavní foto

1. skupina na sociální síti FB byla založena moji osobou a postupně se do ní hlasí další členové. Buď je přidávám já, ale nastavil jsem možnost se přidávat navzájem. Zde se může diskutovat o MČR, pravidlech a všem ostatním. Diskuse se již pomalu rozjíždí a já děkuji za slušnost při vystupování v diskusi

2. děkuji tímto také všem, kteří se nějakou měrou podílejí na vytváření obsahové stránky tohoto portálu. V podstatě všem autorům, kteří zasílají či jen zaslali své příspěvky. Protože každý názor na závod, model, nějaká zkušenost zde zveřejněná může být informací pro ostatní. A to hlavně pro nově přichozí. A statistika hovoří v současnosti o 27,9% nových čtenářích.

Proto, pokud máte nějaký postřeh ze závodů, nějakou zkušenost z nich. Nebo postřehy při užívání RC modelu, příslušenství apod., nebojte se něco napsat a poslat zde do redakce. Rád to bez prodlevy zveřejním vaším jménem.

3. obsahová stránka portálu z mé strany je zaběhlá. Pravidelně se zde objevují reprotáže ze závodů, pozvánky na závody a novinky ze zahraničí. Plus vaše příspěvky především v podobě reportáží ze závodů. Pokud by jste měli konrétmí představu, co by se ještě mělo na portálu objevit, napište do redakce. V současné době se nevěnuji testování RC modelů aut. Ale v zimě hodlám jezdit kategorie Stock a Hobby se stejným podvozkem a porovnávat jízdní vlastnosti atd.

Takže všem děkuji za případnou spolupráci a v případě zájmu čile diskutujte na FB profilu zde https://www.facebook.com/groups/901004063260357/

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport