Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Horní Jelení - připravuje se online reportáž

Hlavní foto

19.7.2014 se koná v Horním Jelení netradiční závod seniorů v kategorii buggy 1/8IC. Vedlejší kategorií je buggy 1/8E. Zatímco do 1/8IC se mohou hlásit pouze piloti 40 +, do volné pak kdokoliv.

Já jsem byl na tuto akci pozván a mým úkolem bude vše zdokumentovat. Navíc budu mít možnost se také poprvé svézt s modelem buggy 1/8IC. Mohu, protože jsem dosáhl věku 40ti let :-).

V sobotu tedy bude probíhat od rána online report. A to formou textu, fotogalerie. Přes den budu natáčet záběry z ruky a také z coptera DJI. Skoky buggy na offroad venkovní dráze budou určitě zajímavé.

Takže potom bude k dispozici video souhrn z této akce.

Plánuji i umístění kamery GoPro na zapůječný stroj a zajistit tak i onboard záběry z tratě. Zbytek se doladí na místě akce.

Pořadatel určitě připravil ceny pro vítěze. Já jsem ve spolupráci se společností Dr. Josef Stanislav - MOSTEX import - export zajistil speciální cenu pro tři nejlepší seniory. Můžeme prozradit, že to bude velké a dlouhé zároveň :-)

Redakce disponuje touto technikou, která pomáhá při realizaci reportáží: Asus Zenbook UX32VD, Sony HDR CX220E, Panasonic TZ30, DJI Phantom 2 Vision +, GoPro HERO 3 WE.

Závod OLD STAR hvězd je před námi !!!

Stále je možné se přihlásit do závodu zde: http://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId[1]=bkg&dId[E]=16818&pLa=en

Celá akce včetně reportáže je koordinována s panem Otto Götzlem (RC klub Divoké Jelení) a Miroslavem Jurenkou (RC klub Svitavy).

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport