Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Savage Lestr Cup 2006

Slavnostní večírek
u příležitosti předání cen vítězům seriálu závodů

Firma Lestr Models ve spolupráci s firmou RC Modely uspořádala v roce 2006 první ročník seriálu závodů pro novou kategorii modelů se spalovacím motorem – Monster Truck. Závod byl pojmenován po dnes nejoblíbenějším modelu HPI Savage. Závody se jely na drahách v Mostě, Mladé Boleslavy a v České Lípě. Celkem se závodů zúčastnilo 41 jezdců a pro první rok to určitě není špatné. Účast v závodech nebyla omezená a mohl se jich zúčastnit každý jezdec, který má odpovídající model.

Po skončení celého seriálu závodů nás pořadatelé zajímal názor jezdců na tento závod a proto jsme se rozhodli uspořádat večírek se slavnostním vyhlášením vyhlášením výsledků a potom něco dobrého sníst a něčeho dobrého se napít. Večírek se konal v pátek 10. listopadu v prostorách restaurace "Na Farkáně" v Praze 5. Útulný salónek se zaplnil nejenom jezdci seriálu, ale i ostatními modeláři, kteří mají o závody v této kategorii zájem. Po zahájení a přivítání jezdců se uskutečnil slavnostní ceremoniál s předáním cen nejlepším jezdcům. Vítězem seriálu se stal Jan Porkert a k hezkému poháru dostal i model HB Monster Truck Minizilla 1:18. Vítězným juniorem se stal Marek Jiskra, který nejenže převzal pohár a cenu za nejlepšího juniora, ale protože skončil v seriálu na druhém místě, dostal pohár i ceny za celkové umístěné. Kdyby mu nepomohl otec, tak to snad ani neunesl.

Třetí skončil jeden z pořadatelů závodů pan Jiří Dědič a myslím si, že jemu patřil potlesk nejenom za třetí místo, ale i za jeho snahu při pořádání těchto závodů. Potom se již jenom diskutovalo, jedlo a pilo a protože byl objednán raut pro 30 osob, jedlo a pilo se hodně. Celá diskuze se vedla pochopitelně okolo autíček a tak, když jsme se po desáté večer rozcházeli, měli jsme připravený další ročník. Jenom v kostce mohu dát krátkou informaci i Vám, kteří máte zájem si s Vaším modelem Monster Trucku přijít zajezdit. Závodů bude v příštím ročníku osm a budou vypsány pro dvě kategorie:
Monster Truck a Stadium Truck.

Z celkového počtu 8 závodů se budou pro závěrečné pořadí škrtat dva nejhorší výsledky. Pět závodů bude typických na okruhu a tři závody budou jako Trial. A další už Vám neprozradím, pokud budete mít zájem, podívejte se na internetové stránky www.lestr.cz , kde budou koncem prosince kompletní pravidla a předběžné termíny. Na setkání s Vámi se těší pořadatelé tohoto závodu Václav Strupek – Lestr Models a Jiří Dědič – RC Modely.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport