Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Savage Lestr Cup 2006

Slavnostní večírek
u příležitosti předání cen vítězům seriálu závodů

Firma Lestr Models ve spolupráci s firmou RC Modely uspořádala v roce 2006 první ročník seriálu závodů pro novou kategorii modelů se spalovacím motorem – Monster Truck. Závod byl pojmenován po dnes nejoblíbenějším modelu HPI Savage. Závody se jely na drahách v Mostě, Mladé Boleslavy a v České Lípě. Celkem se závodů zúčastnilo 41 jezdců a pro první rok to určitě není špatné. Účast v závodech nebyla omezená a mohl se jich zúčastnit každý jezdec, který má odpovídající model.

Po skončení celého seriálu závodů nás pořadatelé zajímal názor jezdců na tento závod a proto jsme se rozhodli uspořádat večírek se slavnostním vyhlášením vyhlášením výsledků a potom něco dobrého sníst a něčeho dobrého se napít. Večírek se konal v pátek 10. listopadu v prostorách restaurace "Na Farkáně" v Praze 5. Útulný salónek se zaplnil nejenom jezdci seriálu, ale i ostatními modeláři, kteří mají o závody v této kategorii zájem. Po zahájení a přivítání jezdců se uskutečnil slavnostní ceremoniál s předáním cen nejlepším jezdcům. Vítězem seriálu se stal Jan Porkert a k hezkému poháru dostal i model HB Monster Truck Minizilla 1:18. Vítězným juniorem se stal Marek Jiskra, který nejenže převzal pohár a cenu za nejlepšího juniora, ale protože skončil v seriálu na druhém místě, dostal pohár i ceny za celkové umístěné. Kdyby mu nepomohl otec, tak to snad ani neunesl.

Třetí skončil jeden z pořadatelů závodů pan Jiří Dědič a myslím si, že jemu patřil potlesk nejenom za třetí místo, ale i za jeho snahu při pořádání těchto závodů. Potom se již jenom diskutovalo, jedlo a pilo a protože byl objednán raut pro 30 osob, jedlo a pilo se hodně. Celá diskuze se vedla pochopitelně okolo autíček a tak, když jsme se po desáté večer rozcházeli, měli jsme připravený další ročník. Jenom v kostce mohu dát krátkou informaci i Vám, kteří máte zájem si s Vaším modelem Monster Trucku přijít zajezdit. Závodů bude v příštím ročníku osm a budou vypsány pro dvě kategorie:
Monster Truck a Stadium Truck.

Z celkového počtu 8 závodů se budou pro závěrečné pořadí škrtat dva nejhorší výsledky. Pět závodů bude typických na okruhu a tři závody budou jako Trial. A další už Vám neprozradím, pokud budete mít zájem, podívejte se na internetové stránky www.lestr.cz , kde budou koncem prosince kompletní pravidla a předběžné termíny. Na setkání s Vámi se těší pořadatelé tohoto závodu Václav Strupek – Lestr Models a Jiří Dědič – RC Modely.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport