Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR LARGE SCALE ON ROAD – PORSCHE 2014

Hlavní foto

Nebudu připomínat technické záležitost, najdete je na stránkách RCAČR. Letošní sezona začíná o víkendu 10.-11.května a hned na začátek jedeme do krásného prostředí na závodní trať v Sollenau ( AUT ).  Potom se vracíme na naše dráhy.

Pět závodů na dráze Slavkov a dva víkendy budeme trávit v areálu Cihelna Svitavy. Pro letošní rok máme osm závodů. Do tabulky MČR se bude započítávat sedm výsledků.

Kdo se ptá, jak to bude letos s tombolou tak tady mám dobrou zprávu. Podařilo se zajistit opět model PORSCHE, k tomu i troje hodinky CERTINA. Jezdci, kteří se zúčastní sedmi závodů v kategorii PORSCHE, budou zařazeni do tomboly o ty to krásné ceny v hodnotě 75 tisíc korun.

V loňském roce se losovalo z devatenácti jezdců o čtyři ceny, to byla velká šance na úspěch v tombole. Stejně velké šance se dají předpokládat i letos a tak neváhejte a hned od prvního závodu nepodceňujte účast v seriálu MČR PORSCHE.

A kdo se podílí letos na tombole? Jako v minulosti pořadatelé závodů, kteří tím chtějí poděkovat jezdcům za účast. K tomu se přidala firma TRIVOX, která zajišťuje prodej modelů od FG na českém trhu. Nesmím ani zapomenou na firmy KL MODELY a BAYER RACING. Ty to firmy zajišťují prodej náhradních dílů přímo na každém závodě.

Všem patří velké poděkování za podporu našeho závodění pod hlavičkou RCAČR.

A kdo vás bude celou sezonu informovat o průběhu seriálu? Tradičně mediální partner MASTERS.CZ, kde se dozvíte další zajímavosti i online reporty přímo ze závodního víkendu.

 

Šťastnou sezonu 2014 přeje Míra Jurenka

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport