Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR v Jedovnicích již o víkendu

Hlavní foto

Vrchol elektro onroad kategorie je tady. Již v pátek odpoledne se na kobercové dráze připravené pro šampionát ve sportovní hale v Jedovnicích u Blanska objeví první modely, aby se jejich piloti začali připravovat na závodní víkend Mistrovství ČR. Startovní listina napovídá, že letošní mistrovství bude opravdu skvělou podívanou a bude to velký boj. V královské kategorii Open je přihlášeno 30 závodníků a nechybí nikdo ze současné české špičky. Kategorie Stock má favorita v osobě Marka Černého, poměřit s ním síly ale chce více jak dvacítka dalších závodníků. Svoji skupinu budou mít zastoupenu i kategorie Formule, nové True Formule na gumových kolech, GT a zažít atmosféru mistrovství budou chtít i závodníci volných kategorií Hobby (případně s modely Yokomo GT dle zimních pravidel Mibosport Cupu) a super rychlých modelů placek 1:12 s mechovými koly.

Jak máme zprávy přímo z Jedovnic, kapacita internátu je naplněna, takže budeme mít přímo na místě dobrou autíčkářskou „vesnici“. Samozřejmě v sobotu po kvalifikacích se počítá se společným posezením, rezervace pro nás je připravena v nedalekém rekreačním zařízení. Občerstvení přímo v hale bude mít pod palcem Jarda Kopecký starší, samozřejmě bude možné objednat teplé jídlo z Blanska včetně pizzy.

Co je třeba si přivézt s sebou?

  • stolek a židli
  • prodlužovačku
  • doporučujeme lampičku
  • přezůvky do haly
  • dobrou náladu a soutěžního ducha:-)

O servis přímo v hale se budou starat Petr Grof - obchod EXRC a Honza Domanský - obchod Profimodel.cz. Předepsané označené pneumatiky budou k dostání u časomíry již od pátku. Bude možné si zakoupit i neoznačené pneu na trénink. Označené pneu se budou muset použít ve všech kvalifikacích a finálových jízdách. V měřených trénincích se musí použít stejný typ pneu, ale pneu nemusí být označeny.

Personální obsazení závodu

Pavel Magda – ředitel závodu, časoměřič a rozhodčí
Zdenda Beneš – hlavní rozhodčí
Vladimír Šeliga – rozhodčí (finálový den)
Ivo Gombík, Jiří Svoboda – doplňkový rozhodčí
Jan Štrof – technická kontrola

Časový harmonogram

Pátek | vstup do haly od 16 hodin, organizovaný trénink od 16:30 po skupinách, hala uzavřena ve 22 hodin
Sobota | vstup do haly od 7 hodin, volný trénink, měřený trénink, 5 kvalifikací
Neděle | vstup do haly od 7 hodin, trénink ve finálové skupině, 3 finále, vyhlášení

Přesný časový harmonogram bude vždy na online časomíře na MyRCM.ch. Páteční časy i vstup do haly v sobotu jsou závazné.

Pro vyhlášení máme připraveno neskutečných více jak 60 pohárů a v tombole budeme losovat o desítky hodnotných cen včetně třeba pohonných baterií, nabíječky, motoru či serva.

Přihlašovat se můžete až do čtvrteční půlnoci na stránkách RCAČR. Pravidla jsou k dispozici zdeOdkaz na mapu s umístěním haly. Pro případné dotazy napište email na electric.track@rcacr.cz nebo volejte na telefon 608 815 564 (Zdenda).

Celý pořadatelský tým se těší na setkání!

Zdenda Beneš
předseda sekce Electric Track

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport