Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Vznikl Team Masters.cz

Hlavní foto

Dne 14.1.2014 se Radek Voda stal posilou redakce Masters.cz.

Vzhledem ke zvyšující se poptávce po online reportech od pořadatelů jsem dlouho přemýšlel o tom, že oslovím jednoho nadšence, který by mi občas vypomohl s vedením portálu. Respektive svými nápady a jednáním oživil jeho obsahovou náplň.

Měl jsem pouze kritérium, aby byla posila aktivní, jezdila po závodech a měla základní přehled. A to Radek Voda všechno dle mého názoru má. Navíc je mladý, má spoustu nápadů a to i zcela jiných od těch mých. A to nebude vůbec na škodu.

Věkový rozdíl ? Ten nehraje žádnou roli. Naopak - názory obou se budou lišit, ale pak vznikne zajímavý obsah ze dvou pohledů.

Takže nyní, pokud bude potřeba online reportáže nebo i klasické ze dvou závodních akcí, které se budou konat současně v jeden den, mohu já jet na jednu akci a Radek mne zastoupí na druhé.

Přirozeně jeho online reporty nebudou tak masivní, jako ty moje. Ale určitě se brzy vše naučí a bude v tom sečtený. Chce to však čas a sbírat zkušenosti.

Navíc již nyní má Radek spoustu zajímavých nápadů, co se obsahu týče. A musím se přiznat, já bych takto ani neuvažoval. Mám své zaběhlé způsoby a to díky 40+ :-) věkové kategorii.

Ve většině případů budeme s kolegou na závodě společně, kdy si rozdělíme úkoly a já se z toho alespoň nezblázním. Někdy je to opravdu velmi náročné.

Všechno chce svůj čas a já pevně věřím, že ve "zkušební době" Radek obstojí a stane se tak časem redaktorem tohoto portálu. Já se pak jmenuji do funkce šéfredaktora :-). Ale to až později :-)

Buďte na mého nového kolegu milý, protože jeho premiéra již brzy přijde !!!

Nyní už není co dodat.

Držte nám oběma palce a společně se budeme snažit udržovat sledovanost tohoto portálu na nejvyšší možné úrovni.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport