Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MSP On-Road v Bílovci

Hlavní foto

Celková účast 60 závodníků a závodnic, nepotřebuje další komentář. A že byla opět v kategoriích 2WD vyšší účast (35), než v kategoriích 4WD (25), je pro sever Moravy naprostá samozřejmost. Navíc se tentokrát sešla v kategorii Open2WD opravdu vynikající účast, co se týká výkonu závodníků a tak dopředu nebylo vůbec jasné, kdo bude největším favoritem. Roman Krejčí jel s jiným autem, než se kterým běžně jezdí a jak ho postupně dolaďoval, tak se postupně zrychloval. Ale na „bednu“ to tentokrát nestačilo. Od 4WD si, pro tento závod, do 2WD „odskočil“ Kuba Šimurda a trošku provětral svého Pan-Cara. A opět se potvrdilo, že kdo umí, ten umí a je jedno, jestli jede 2WD, nebo 4WD kategorii.

V kategorii FšeStock se závodu zúčastnily celkem 3 závodnice, což je výsada pouze této kategorie. A Iva opět potvrdila, že se s ní musí počítat v boji „o bednu“. Premiéru si v této kategorii odbyl Tonda Hráček, který využil možnosti, jet tuto kategorii, jako svou druhou kategorii. Bez problémů zvládl nastavit svůj vůz na stanovený minimální čas na kolo a pak už mohl v poho jet „na plný plyn“. A rychlost, kterou mohl jet, aby „neprošvihl“ kolo, mu velmi vyhovovala, neboť jel moc pěkně a naprosto rovnocenně závodil s ostatními soupeři. Škoda jen, že jak ho, tak i Ivu, provázely během závodu drobné technické problémy. Kdo ví, jak by to jinak všechno dopadlo.

 

Na výsledky závodu možno mrknout zde:

http://vysledky.rcteamrychvald.cz/ZAVODY/VYSLEDKY/RK-RC-Dv175.htm

 

Závěrem patří velké uznání pořadatelům, kteří opět připravili zajímavou dráhu a perfektně zajistili průběh celého závodu. Ale na to jsme si už tak trošku v Bílovci zvykli :-)

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport