Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Open Challenge Praha info

Hlavní foto

Vážení závodníci,
3. závod druhého ročníku seriálu OPEN Challenge 2013 je před námi. V době mezi vánočními svátky a Silvestrem tak můžete opustit gauč a plné mísy dobrot s vidinou příjemně stráveného víkendu mezi RC závisláky. Dovolujeme si Vám následujícími řádky připomenout to nejdůležitější, co je s tímto závodním víkendem spojené. Prostorná hala o rozměrech 50x24 metrů s parkovištěm a dobrým přístupem, možností ubytování a stravy se pro Vás stane útočištěm pro tento závěrečný závod seriálu. Pro ty z Vás, kteří se k nám chystají poprvé jen uvádíme, že hala v Praze-Ruzyni je svými rozměry nadprůměrná, dostupná ze všech stran po pražském okruhu, takže není potřeba se proplétat vnitřní Prahou. Dostatečný prostor Nám umožňuje nejen dostat rozměry dráhy na přívlastek "největší v ČR" (koberec je 22x30 m pro ONROAD a 20x35 m pro OFFROAD), ale zároveň Vám poskytne dostatečně prostorné depo přímo u okruhu. Galerie - ochoz, ze kterého se pilotuje je přístupný přímo z prostor haly a není tedy nutné nic obcházet. Cílem Vaší cesty, je adresa Praha-Ruzyně, ulice Drnovská 19/43. Na obrázku níže máte veškeré potřebné informace k přístupu a parkování v nové hale.

V pátek jako vždy postavíme trať pro Onroad závody a vy si kolem 23:00 hodiny budete moci bezplatně zatrénovat a připravit se tak na sobotní závod.

Tak jako v loňském roce budete mít možnost pro sobotní Onroad závod zapůjčení modelů DARE RC s karoserií PEUGEOT 207 nebo 208 a soutěžit v kategorii HOBBY PEUGEOT Cup, která je určena především pro naprosté nováčky, kteří si mohou i nadále plnit krevní oběh adrenalinem ze závodní jízdy.

Rovněž i vy všichni, kteří budete mít svůj model splňující podmínky jízdy v hobbíkách a navíc budete mít model vybavený touto karoserií máte možnost bodovat a poprat se o bednu v PEUGEOT Cupu . Pro zájemce jsme připravili k zapůjčení 20 kompletních modelů za částku 600,- Kč včetně startovného. Pro ty kdo nebudou mít vlastní nabíječku a přijedou opravdu "s rukama v kapsách" pak bude opět připraveno i nabíjecí centrum tak, abyste byli schopni nabít pohonné akumulátory a mohli v pohodě odjet další jízdy. Část připravených podvozků DARE RC je zájemci opět zamluvena, takže vy co ještě váháte a nemáte připravený model pro tuto kategorii, která Vás třeba oslovila kontaktujte Nás. První cupový závod v ČR pořádaný se srovnatelnou technikou tedy pokračuje, a jeho osud je především na Vás závodnících. Nováčci si zde mají možnost vyzkoušet co to je závodit a vy co nemáte chuť na závodech věčně laborovat s nastavením podvozků nebo nezvládáte rychlejší modely ať už díky zkušenostem nebo věku máte možnost si rovněž pohodově zajezdit s minimálními náklady. Všichni závodníci, kteří přijedou na závod již v pátek nebo v sobotu večer mají možnost ubytování v hotelu a příznivou cenu. Jenom připomínáme, aby jste si nezapoměli ubytování včas zarezervovat. Oproti závodům v Brandýse si sebou budete muset tak jako na jiných závodech přivézt stolek a židličku. Prodlužovák a přezůvky jsou pak samozřejmostí.

Po ukončení závodů Onroad bude ihned v sobotu večer stavěna dráha pro nedělní závod Offroad. Vzhledem k velikosti haly můžeme potěšit i závodníky této kategorie, především pak osmičkáře, že dráha bude postavena také na větším prostoru, a tím si s svými "mazlíčky" užijete zcela jistě daleko více zábavy. Ilustrační obrázek dráhy z minulého ročníku - plocha zátěžového koberce má rozměry 35x20 metrů, což je v České republice největší indoor plocha na které se offroady jezdí.

Vy kdo si bude chtít zatrénovat na tyto závody budete tak moct v průběhu sobotního večera po jejím dostavění. Kdo se zúčastnil některého závodu offroadů nám jistě může potvrdit, že dráha je postavená s ohledem na maximální bezpečnost nejen modelů, ale i Vás jezdců a nasazovačů, tak aby se minimalizovalo nebezpečí případného zranění. Dráha je postavená na speciálním zátěžovém koberci a atraktivitu skoků nebo tzv. paraboly si již mnozí v Vás na našich závodech vyzkoušeli. Na minulém závodě pak přibylo ještě křížení dráhy, které si všichni jezdci velice pochvalovali. Tak jako pro ONROAD závody, tak i na OFFROADY je NUTNÉ si sebou kromě prodlužováku a přezůvek přivézt i vlastní stolek a židlicku !!!!

Tribuna pro jezdce je v hale v Ruzyni na balkonu - chceteli ochozu, který je přístupný z prostoru haly. Nemusíte tak nikde nic obcházet a z depa vystoupáte rovnou na tribunu, kde bude mít každý opravdu dostatek životního prostoru. Fotografie vám přiblíží, jak tribuna vypadá a jaký je ne ní přístup.

Občerstvení je zajištěno v restauraci, která je součástí haly. Vy co hledáte pak ještě víkendové poklábosení mimo závodní areál si jistě najdete v okolí haly nebo dál v hluboké Praze dostatek možností jak vyplnit nekonečnou předzávodní noc :-)))....

Závěrem tedy krátké shrnutí:
Prostorné depo pro závodníky, z kterého vidíte na dráhu. Židle, stolky, prodlužovací kabely a přezůvky si přineste sebou. Občerstvení v restauraci včetně teplého jídla zajištěno. Náhradní díly na modely SERPENT, XRAY,DARE RC a Associated budou k dostání přímo na závodech a rovněž tak běžné modelářské příslušenství (pneu, mazání, karoserie, elektronika....).

V případě dotazů či jakýchkoli nejasností Nás neváhejte kontaktovat na telefon  773 333 333  (Honza Domanský) nebo na email: jan@domansky.cz .

Takže vy co se chcete o víkendu 27. - 29. 12. 2013 pohodově bavit začněte chystat svoje modely a pak už Vám zbývá pouze nacvakat do navigace adresu Drnovská 19/43, Praha a vyrazit za zábavou...

P.S. : na úplný závěr jen informace, že při vyhlášení výsledků bude udělena speciální cena - nejlépe vyzdobené depo (světýlka, vánoční ozdoby popř kostým.. :-) )

Na viděnou s Vámi se těší tým pořadatelů...

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport