Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC modely budou i v MŠ

Hlavní foto

Nyní to je zcela jinak. Od začátku aktivně vymýšlí v projektu program a časový harmonogram. A já pouze zařizuji potřebné.

Ano, je to tak. V MŠ Sluníčko na ulici Strnadova v Líšni (Brno), kde chodí naše dcera, bude uspořádáno pro děti z třídy Hvězdiček zábavné dopoledne / odpoledne s RC modely aut. Osvěta se tak dostane nyní i k těm nejmenším.

Vedení MŠ s návrhem souhlasí, pouze musí stanovit termín. Mají poměrně naplněný program a tak to necháváme na ředitelce školy. Manželka vše navrhla a pak mi pouze podala info, že je vše dohodnuto.Vypadá to na měsíc listopad, dopolední hodiny.

Ve třídě Hvězdiček je 25 dětí. A to už je pořádná skupinka. Já jen doufám, že je společně s paní učitelkou zvládneme. Žena bude také pomáhat a celou akci dokumentovat. Zde se však ještě musí zařídit povolení k focení a natáčení cizí osobou. Protože o akci projevil zájem i časopis RC Cars. Proto na portále by byl pouze video záznam.

A manželka se činila dále. Vymyslela pro děti nejen program, ale i odměny. A tak jsem dostal za úkol navrhout diplom pro tři nejúspěšnější děti, pak certifikát o složení zkoušky z řízení RC modelu. První tři obdrží i poháry. A všichni potom na závěr ještě omalovánku RC modelu a nějakou pozornost. Diplom a certifikát jsem již navrhl a dokonce bylo vše odsouhlaseno !!!. Jak to vypadá, vidíte níže.

 

CERTIFIKÁT ODBORNOSTI

 

DIPLOM

OMALOVÁNKA PRO DĚTI

 

Program se ještě lehce upraví dle časových možností školky. Ale v podstatě náplní akce bude následující:

- představení vlastní osoby, představení koníčku všeobecně

- ukázka RC modelů v jízdě (není nutno vysvětlovat technické specifikace modelů). Nebude chybět zběsilá beruška či mini RC heli...

- pak se postaví jednoduchá dráha zručnosti a každý si tuto vytyčenou trať zkusí projet s modelem Axial SCX-10. Změří se čas a dle toho se vyhlásí konečné pořadí

- pak dojde k vyhlášení a předání cen. (diplomy a certifikáty se doplní na místě - jména účastníků)

- pokud zbude čas, děti si budou moci vyzkoušet pod dozorem i další modely (kromě RC heli). RC beruška bude zřejmě nejvíce v kurzu - jak na to, ukáže moje dcerka :-)

 

Moje žena to vymyslela naprosto skvěle, skoro jako já. Navíc mi bude pomáhat při realizaci.

Není vůbec na škodu si myslím, ukázat i těm nejmenším, že existuje tento krásný koníček, kterému se můžete začít věnovat už velmi brzy. Protože v některých případech pak nakonec mohou z těchto řad vzniknout nadějní mladí piloti / pilotky.

Jakmile akce proběhne, budete informováni o jejím skutečném průběhu, jaký měla ohlas a úspěch.

Generálním sponzorem akce je portál Masters.cz.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport