Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Rebels Race 12. října

Hlavní foto

V Trutnově se pojede první zimní závod seriálu Rebels Race, odměna čeká na všechny a ještě mnohem víc...

Závody Rebels Race se po letní asfaltové sezóně přesouvají pod střechu sportovní haly ZŠ R. Frimla v Trutnově, kde se závody dříve jezdily, a tak mnozí z vás vědí, že prostředí v tzv. bráně Krkonoš bude příjemným místem pro setkávání na našich rebelských závodech. Novinkou bude tribuna, která bude vyšší a tím pádem bude dobrý výhled pro řízení modelů, tradičně bude možné mít depa přímo u dráhy, nebude chybět občerstvení včetně polévky a jídla k obědu, štrůdlu ke snídani a možná i točeného piva.

I před prvním závodem budete mít možnost si zvyknout na tvar i větší grip kobercové dráhy oproti těm asfaltovým, jelikož budete moci do Trutnova přijet již v pátek večer a na postavené dráze trénovat do ranních hodin. Přespání bude možné v prostorách haly, k dispozici je samozřejmě sociální zařízení včetně sprch. To vše navíc zcela zdarma!

Kobercová dráha v Trutnově bude opět jednou z největších u nás o rozměrech 35x20 metrů. Vyznačení dráhy je řešeno plastovými profily, které jsou velmi šetrné k modelům. Přesto se nemusíte bát, že byste zůstali na závodech Rebels Race bez podpory náhradních dílů a dalších modelářských věcí. Rádi se o vás postarají Petr Grof se svým novým obchodem a Martin Zvára – KL-modely.cz.

Na závodech Rebels Race si zajezdíte hodně. Kromě ranního organizovaného tréninku na vás totiž čekají čtyři kvalifikace a pak tři finálové jízdy. Všechny jízdy jsou komentované, jezdíme podle Fair-Play pravidel.

První závod nebude ale jen tak ledajaký. Budeme totiž vyhlašovat letní seriál a ti, kteří se závodu zúčastní, si odvezou nové vteřinové  lepidlo z naší rebelské edice 2013/2014;-) Oslavíme tak i naše první narozeniny. Vždyť náš první závod se jel 13. října 2012...

Vše se zdá být na novou halovou sezónu připraveno. Nezapomeňte se přihlásitnastudovat pravidlapříjezdovou mapku k hale, připravit stolky a židle s gumovými/plastovými koncovkami, aby nemohly poškodit palubovku, vzít si přezuvky a prodlužovačku a v pátek nebo v sobotu přijet do Trutnova.

Čas vstupu do haly v pátek bude ještě upřesněn ve čtvrtek na stránkách www.teamrebels.cz, zatím je plánovaný na 21. hodinu. Dráha by měla být připravena ve 22:30. V sobotu bude hala otevřena od 7 hodin.

V případě jakýchkoliv dotazů pište na beneszd@seznam.cz nebo volejte na 608 815 564 (Zdenda).

Těšíme se na viděnou!

 

Váš Team Rebels

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport