Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Czech Drift Serie na Masarykově okruhu a nejen to...

Hlavní foto

V dat 13. - 15.9.2013 se koná jako minulý rok na Masarykově okruhu akce Masaryk Racing Days.

V termínu 14. - 15.9.2013 bude probíhat závod RC modelů v Driftu, což bude velmi zajímavá podívaná. Kromě toho je připraven další bohatý doprovodný program. Zde jsou podrobnosti k akci:Masaryk Racing Days jsou zábavní víkend pro rodiny spojený se závody Mezinárodního mistrovství České republiky automobilů. Náštěvníci se mohou na dráze těšit na závěrečný boj české okruhové elity o tituly českých mistrů, ve volném čase je čeká atraktivní doprovodný program, závody v motokárách a řada dalších atrakcí. Po pilotním ročníku v roce 2012 tak Masaryk Racing Days trvale nahrazují v kalendáři Automotodromu Brno Podzimní cenu.

Na dráze se návštěvníkům představí kompletní česká okruhová elita ve vozech jako je Ferrari 430 GT3, Lamborghini Gallardo nebo Mercedes SLS. V šampionátu Divize 4 bojují nejlepší automobiloví jezdci z celé střední Evropy, v Divizi 3 se pak představí elita ve formulových vozech.

Návštěvníci se mohou těšit i na přehlídku českých historických formulí a jejich předváděcí jízdu po Masarykově okruhu.

Doprovodný program

Motokárové závody - zajezděte si se svými přáteli o hodnotné ceny na naší motokárové dráze. Dráha je otevřena po celý den a platí na ní zvýhodněné jízdné

Pit Stop - mohli byste pracovat u profesionálního týmu v F1? Vyzkoušejte si, jak rychle dokážete vyměnit kolo u skutečné formule

Škola smyku - vyzkoušejte si na naší kluzné dráze, jak dobře se dokážete vypořádat se smykem.

RC modely - pro všechny malé závodníky máme připravenu dráhu pro RC modely s instruktorem a dohledem - toto budu mít na starosti já osobně. K dispozici budou tři modely k vyzkoušení. Nebude chybět ani FG Porsche 911GT3.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport