Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

KS-Challenge info

Hlavní foto

V sobotu 25. května 2013 bude třetím podnikem pokračovat seriál volných závodů OFFROAD modelů. Tentokrát Nás bude hostit dráha v Louce u Litvínova. Někteří z Vás tuto dráhu znají, někteří na ni pojedou poprvé. V každém případě Vás jako závodníky čeká dráha otevřená k volným tréninkům již od pátečního dopoledne, krytá tribuna, prostorné depo kde si můžete postavit třeba "megastan" :-) a další samozřejmosti jako voda, kompresor atd. Nováčkové, kteří se našich závodů zúčastňují mají možnost poměřit své síly s ostatními, vyzkoušet jízdu v závodním tempu a samozřejmě mají možnost okoukat spoustu vychytávek od zkušenějších modelářů v pohodové atmosféře. Pro ty co přijedou již na páteční trénink, a budou spát ve svých příbytcích u dráhy je samozřejmě večerní zábava jen na nich :-). Komu by se však nelíbilo u ohně a pokecu s kamarády, jistě si najde v nočním Litvínově zábavu dle svého gusta. Zástupci místního klubu Venda Turek a Petr Semsch Vám jistě nějaký přístav doporučí. :-)

Ti co na minulý závod nepřijeli z důvodu obav před nepříznivým počasím upozorňujeme, že máme tak jako minule objednané skvělé počasí a obavy tedy nejsou na místě. V celé republice pršelo a v Terezíně krásně svítilo sluníčko :-).

Připomínáme, že byla přidána kategorie 1/10 Short Course, na kterou jste se mnozí ptali. V Terezíně mezi sebou bojovali Honza a Lukáš. Doufáme tedy, že jim i vy ostatní přijedete ukázat, že umíte jezdit nejen v hale, ale i venku.

Přihláška k závodu a startovní listina je Vám k dispozici na odkazech níže. Vy co nejste pevně rozhodnuti, zdali na závody dorazíte prosíme, abyste i tak zaslali elektronickou přihlášku, neboť při ranním zpracování závodu je jednodušší jezdce, který nepřijel vyškrtnout, než ho dopisovat do startovní listiny a předělávat celý závod.

Přihláška - KS Challenge Start. listina - KS Challenge

Na závěr tedy připomínám, že jsme objednali teplé a slunečné počasí :-) . Takže na vás zbývá si kromě modelů vzít pouze dobrou náladu a vyrazit do Louky u Litvínova.

Za tým pořadatelů Honza Domanský....

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport