Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Model pro sezónu MČR Porsche 2013 připraven

Hlavní foto

Již zítra startuje sezóna velkých měřítek LS onroad a to závodem ve Slavkově u Brna.

V sobotu se jede MČR Porsche, které je opět velmi slušně obsazené. Startovní listina čítá skoko 30 pilotů, kde některé tváře budou zcela nové. V takovém počtu bude jistě bohatá konkurence a tak jsem si vzal za úkol:

- na konci sezóny být mezi 10ti nejlepšími piloty.

Proč tak skromě ?

Protože kromě závodění budu z každého závodu a to i v neděli z MČR TC, EKO, F1 (pokud pojedu) dělat online reportáže. Tak jako minulý rok. A to je samozřejmě náročné. Víc budu psát, natáčet a fotit, než se starat o model :-). Na to tam naštěstí mám hodné kolegy...

Generálním sponozem MČR Porsche je i pro tuto sezónu 2013 CERTINA. Na spolupráci a propagaci jsme se dohodli se zástupci pro ČR i pro tuto sezónu. K dispozici jsem dostal nové logo k výročí firmy a to včetně nového video spotu, který bude doprovázet záznamy. Další spoluprací jsem samozřejmě poctěn.

Podporovat mne bude i pořadatel, za což mu také děkuji. A bude se starat hlavně o můj model. Já jsem opravdu spíše do těch elekter :-).

Model FG mám tedy připraven. Já jsem dostal startovní číslo 8 a budu jej mít celou sezónu. Dál jsem polepil karoserii samolepkami a co nejvíce ji vyleštil. Jedu tu, co minulý rok. Je v dobrém stavu.

Model je díky Bayer Racing komplětně vyčištěn, naleštěn a já už zkusil i elektroniku. Vše funguje.

Zítra na dráze se jen doladí motorická část a brzdy. Jedou se i na přední nápravě.

Kola už mám značená novou modrou nálepkou. Takže oproti minulé sezóně změna.

Mám i jiné pružiny. Zbytek je bez výrazných změn.

Já si pojedu každý závod užít nejen redaktorsky, ale i zažít trochu toho adrenalinu. Protože pokud se pojedou všechny finále jak minulý rok, dostat se do A finále bude občas oříšek. Ale jak jsem psal: do 10ti nejlepších na konci sezóny :-).

Takže zítra začíná první online report. Držte mi všichni palce, ať to vše zvládnu. Těšte se na další podrobnosti ohledně cen, sponozoringu a další informace.

V galerii můj model připraven na sezónu - je jako nový.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport