Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Poslední závod Rychvaldského poháru nyní na studio-tv

Hlavní foto

O víkendu patřil Rychvald rychlým strojům. Tělocvična základní školy se proměnila v obrovské závodiště, šatny v boxy a depa.

Tyto nadšené lidi spojuje fantastický koníček, který dokáže spojit všechny generace a děti si navíc obohatí své technické znalosti.

Na programu zde byl poslední závod rychvaldského poháru rádiem řízených modelů terénních vozidel a zároveň poslední závod zimní sezóny offroad, který pořád RC Team Rychvald a dům dětí a mládeže Rychvald.

Jde o poslední závod v této tělocvičně. Příští zimní sezóna startuje v Bílovci. Současná tělocvična svými rozměry nevyhovuje k pořádání větších akcí i za mezinárodní účasti. Například pro cestovní modely je potřeba daleko větší dráhy, než je možno zde postavit.

O tom že je o závod velký zájem svědčí i počet podaných přihlášek. K závodům se přihlásilo 73 jezdců. Mezi nimi je i spousta juniorů. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích...

Výsledky a další zajímavosti o závodu naleznete na www.masters.cz

 

Originál textu a záznam najdete na tomto linku: http://www.studio-tv.cz/index.php?option=com_hwdmediashare&view=mediaitem&id=69&Itemid=433

 

Zdroj textu a videa: studio-tv.cz

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport