Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

24.3.2013 - volné mistrovství ČR - Micro 2013

Hlavní foto

Na tento nedělní závod vyrážím hned po sobotním posledním závodě Xray Challenge, který se jel v Holešově. Takže nabitý víkend plného ježdění.

Do Zubří vyrážím brzo ráno se synem Pavlem a manželkou. V Hulíně přibíráme Matěje Malíka a jeho maminku Jitku. Plně naloženi a za pořádného mrazu (dle některých), kdy teplota klesla na -12°C, přijíždíme do Zubří jako první. Ne že by jsme byli první, někteří spali v tělocvičně místní školy. Rozbalujeme kufry. Já se starám o pneumatiky jak Pavlovi, tak i Matějovi, Jitce a jedny jsem nalepil i Kubovi Šimurdovi. Jednu sadu jsem později upravil i Petrovi Denkovi z Polné. Nebojte se, to se nechlubím a ani si nestěžuji. Jen konstatuji moji činnost na závodě. Jitce jsem i měnil motor a odpájel konektory, o kterých jsem se domníval, že by mohli mít vliv na výpadky proudu do motoru. Závada ale byla zřejmě v motoru. Druhý motor Jitce poskytl Lukáš Diblík ze své formule. Jelikož Jitka nedokončila 3 jízdy, tak na ní zbylo 19. místo v celkovém pořadí. Pavel se snažil, co mohl, ale na Kubu Šimurdu a Marka Schillera to nestačilo. Celkové třetí místo bylo i tak velkým úspěchem. S 11. místem je i spokojen, Matěj, který jezdí na něco přes rok. Domnívám se, že Mikuláš byl hodně zklamaný. Od čtvrtého místa ho dělilo pouze 2.254 sekundy.

Petr Nesládek jel 2 kategorie. V obou byl úspěšný a stanul na bedně. V kategorii 2WD na tom nejvyšším stupínku a ve formulích druhý. Pěkný úspěch. Škoda, že Pavel nechtěl v kategorii 2WD startovat. Mohl se pokusit získat další medaili.

Report z tohoto mistrovství najdete na stránkách pořádajícího klubu MK Zubří zde.

Za klub RC E. Junkové na tomto mistrovství startovali v těchto kategoriích.

1:18 Stock 4WD

  • Martinec Pavel (3.místo-celkově, 3.místo v kategorii junior)
  • Nesládek Mikuláš        (5.místo-celkově, 5.místo v kategorii junior)
  • Malík Matěj                (11.místo-celkově, 7.místo v kategorii junior)
  • Blažek Matyáš (15.místo-celkově, 10.místo v kategorii junior)
  • Malíková Jitka (19.místo-celkově)

1:18 Stock 2WD

  • Nesládek Petr             (1.místo-celkově)

1:18 Formule 1

  • Nesládek Petr             (2.místo-celkově)

 

Videa a bohatou fotogalerii najdete zde viz stránky klubu http://rcejunkove.cz/index.php/clanky/448-24-3-2013-volne-mistrovstvi-cr-micro-2013

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport