Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Durango DEX210 RTR - třetí venkovní test

Hlavní foto

Nahrál jsem do regulace Speed Passion Reventon R program Stock. Zkusil jsem nastavit časování, ale rychlost se nezvýšila. Rychlost byla nižší a model dokonce ztratil výkon. A už vím asi proč...

POZOR !!! po přihlášení do programu Reventon jsem zjistil, že jsem jel typ programu STOCK ZERO. Zvýšil jsem tedy pouze agresivitu odezvy plynu. Ale proč ztratil model výkon ? Možná vadný akumulátor. Při použití druhého akumulátoru jsem se opět dostal na hranici 77 km/h.

Nicméně jsem pak vzal model na trochu větší skok a otestoval, zda opět obstojí. Zde model obstál. A skok nebyl zrovna nejmenší.

Jinak jsem následující den provedl test výdrže akumulátoru LiPo2S Dualsky 6900 mAh 70C. Jezdil jsem po travnatém terénu celou dobu na plný výkon. Měl jsem nastaveno vypnutí modelu při 3,4V na článek. Model jezdil 45 minut a pak regulátor bezpečně model odstavil. Jel jsem motor 6.5 a regulaci ve Stock ZERO.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport