Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Nedělní Rebels Race jako Warm-up na MČR

Hlavní foto

Blíží se šestý letošní závod kobercové sezóny seriálu Rebels Race ve Rtyni v Podkrkonoší, na kterém bude postavena shodná dráha jako na Mistrovství ČR Electric Track, jež přijde na řadu o posledním březnovém víkendu. ...

Pátý závod Rebels Race si užilo více jak sedmdesát závodníků v kategoriích Open, Stock 17,5z, Hobby&True Hobby, Formule a GT. Bylo pěkné sledovat samostatnou skupinu těch nejmenších, kdy se v kategorii Hobby sešlo 9 juniorů.

Šestý závod Rebels Race začne volnými tréninky již v sobotu večer, vstup do haly bude možný od 20 hodin, dráha bude připravena ve 21 hodin. Samozřejmě bude otevřen i bar v hale s pitím a něčím dobrým. Přespání do nedělního rána bude možné ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce zdarma nebo v nedaleké ubytovně. Večerní trénink probíhá až do ranních hodin, všichni si opravdu hodně zajezdí!

V neděli 3. března se můžete těšit na další fajn závody v rodinném prostředí haly ve Rtyni v Podkrkonoší. Na programu budou čtyři kvalifikační jízdy a tři finále! Každá jízda je komentována a je hlídáno fair-play chování na dráze. Na pozadí bude hrát příjemná muzika, k obědu si budete moci dát dobré domácí jídlo v našem halovém baru. Při vyhlášení vylosujeme i tři vítěze RC cen v naší tombole.

Zároveň budete moci posbírat předposlední bodíky do celkového hodnocení seriálu, pro závěrečné vyhlášení máme připraveny krásné poháry a ceny! Poslední závod seriálu se pojede v sobotu 13. dubna.

O servis vašich modelů se bude starat nejen mechanik, ale pokud budete potřebovat, tak i Jarda Kopecký a jeho dobře zásobený modelářský obchod. O rady pro ty začínající se zase postarají Ti, kteří dnes patří ke špičce startovního pole v naší republice.

Proto přijměte pozvání na další Rebels Race!

Odkazy: propozice | elektronická přihláška | startovní listina | fotogalerie | video

Těšíme se na Vás

Team Rebels

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport