Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Příprava na nadcházející závod Open Challenge

Hlavní foto

Pozvánka společnosti Domanský s.r.o. mě příjemně překvapila a jak se zdá, budou mít zájem o reportáže online z obou závodů - onroad a offroad. Na minulém závodě v brandýse jsem jel onroad kategorii World GT s Yokomo GT. Ale byla tam malá účast. V neděli pak s podvozkem Thunder Tiger Phoenix BXII v kategorii buggy 2WD elektro. Ani zde nebyla velká konkurence.

Nyní jsem tedy zvažoval opět start jak v sobotu, tak v neděli. Ale nyní si chci užít pohodu a pomalejší jízdu a to po oba dva dny. A tak jsem připravil modely, oprášil krásnou zánovní karoserii od fy Tamiya a na závod se těším. A s čím mohou soupeři počítat ?

Onroad

- zde jsem se nakonec z legrace přihlásil do kategorie Hobby. Proč ? Chci jet krásnou a novou karoserii Opel Calibra v provedení Undergroud. Mám sice podvozek Serpent S411 Sport, ale i ten se dá dnes pořídit v RTR sadě. Dále mám nastaven předepsaný převod 6.1. A hlavně mám v modelu motor Speed Passion Ultrasportsman 21.5T, který je velmi slabý. Takže soupeři s motory LRP X12 apod. mi budou hravě ujíždět i přes stejné ratio a dobré baterie. Regulátor Nosram je nastaven na nejnižší výkon. Navíc zde mohu jet mechová kola. A ty mám na modelu krásná paprsková. Můj model = podrobné detaily. Jedu se tam povozit s pohledem na krásně vypadající model. Ani akumulátor není zrovna nejnovější. Juniorům případně budu udávat cenné rady, jak správně řídit model atp. Budu tam k dispozici. A věřím, že se zde najdou zajímaví soupeři.

Offroad

- tak zde je to jasná volba. Podvozek Durnago DEX210 je připraven na závod. Dvě sady pneu jsou připraveny. Osazení elelktronikou zůstává beze změny. Motor SP Ultrasportsman 13.5T bude dodávat ten správný výkon. Včetně regulace SP Cirtix Club Stock Race.

Doufám, že v obou kategoriích bude alespoň 5 jezdců, abychom si pořádně zajezdili a užili si spoustu legrace.

Foto připravených modelů máte v galerii.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport