Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Open Challenge Brandýs 2012/2013 info

Hlavní foto

Vážení závodníci,


pozorným čtenářům je již z nadpisu patrné, že proti minulým závodům bude něco jinak. Ano je to pravda. Dnes Vám můžeme prozradit, že v minulém týdnu jsme prožívali hodně nepříjemnou situaci, kdy nám provozovatel sportovního centra v Brandýse oznámil, že nám nemůže poskytnout halu na Naše závody, "protože tam má jinou akci", a že si máme zvolit jiné datum. Vzhledem k tomu, že termíny jsme měli od podzimu garantované a písemně potvrzené, tak jsme mysleli, že jde o žert. Nebylo tomu tak, a nám nezbylo nic jiného než se snažit zajistit jiné prostory, tak aby bylo možné závod v daném termínu uspořádat. Kdo někdy zkoušel v rozjeté sezoně shánět odpovídající sportovní halu s celovíkendovým pronájmem ví o čem mluvím. Termíny jsou pevně nasmlouvané a změny v nich nemožné (to šlo akorát v Brandýse, bohužel na náš úkor :( ). Když už se zdálo, že prostě prostory neseženeme, usmálo se na nás štěstí v podobě haly TJ Praha Ruzyně. Hala o rozměrech 50x24 metrů s parkovištěm a dobrým přístupem, možností ubytování a stravy. Jinými slovy dnes z našeho pohledu nutný pořadatelský standart. Jak ale říká staré české přísloví "všechno zlé je k něcemu dobré". Hala v Brandýse byla sice co se RC závodů týče "kultovní", ale rozměrama dráhy malinko zaostávala. Hala v Praze-Ruzyni je rozměry nadprůměrná, dostupná ze všech stran po pražském okruhu, takže není potřeba se proplétat vnitřní Prahou. Dostatečný prostor Nám umožní nejen dostat rozměry dráhy na přívlastek "nejvetší v ČR", ale zároveň Vám poskytne dostatečně prostorné depo přímo u okruhu. Galerie - ochoz, ze kterého se bude pilotovat je přístupný přímo z prostor haly a není tedy nutné nic obcházet. Jedinou změnou pro Vás tedy bude cíl Vaší cesty, který je na adrese Praha-Ruzyně, ulice Drnovská 19/43. Věříme, že prostory, které jsme zajistili se Vám budou líbit a budete spokojeni. Na obrázku níže máte veškeré potřebné informace k přístupu a parkování v nové hale.

Toto ilustrační foto dráhy je již tedy minulostí a vy se můžete těšit na koberec, který bude o 6 metrů širší. Určitě se nám tak otevírá prostor pro postavení nejen technické, ale i rychlé dráhy. Na této ploše vám budeme moct připravit dráhu, která svými rozměry splňuje běžné evropské parametry.

Na samotném průběhu závodního víkendu se nic nemění. V pátek jako vždy postavíme trať pro Onroad závody a vy si kolem 21:30 - 22:00 budete moci bezplatně zatrénovat a připravit se tak na sobotní závod. Tak jako na minulém závodě budete mít možnost pro sobotní Onroad závod zapůjčení modelů DARE RC s karoserií PEUGEOT 207 nebo 208. Kategorie HOBBY PEUGEOT Cup, která je určena především pro naprosté nováčky, nebo ty, kteří nevlastní svůj model pokračuje a nováčci si mohou i nadále plnit krevní oběh adrenalinem ze závodní jízdy.

Rovněž i vy všichni, kteří budete mít svůj model splňující podmínky jízdy v hobbíkách a navíc budete mít model vybavený touto karoserií máte možnost bodovat a poprat se o bednu v PEUGEOT Cupu. Pro zájemce jsme připravili k zapůjčení 20 kompletních modelů za částku 600,- Kč včetně startovného. Pro ty kdo nebudou mít vlastní nabíječku a přijedou opravdu "s rukama v kapsách" pak bude opět připraveno i nabíjecí centrum tak, abyste byli schopni nabít pohonné akumulátory a mohli v pohodě odjet další jízdy. Část připravených podvozků DARE RC je zájemci opět zamluvena, takže vy co ještě váháte a nemáte připravený model pro tuto kategorii, která Vás třeba oslovila kontaktujte Nás. První cupový závod v ČR pořádaný se srovnatelnou technikou tedy pokračuje, a jeho osud je především na Vás závodnících. Nováčci si zde mají možnost vyzkoušet co to je závodit a vy co nemáte chuť na závodech věčně laborovat s nastavením podvozků nebo nezvládáte rychlejší modely ať už díky zkušenostem nebo věku máte možnost si rovněž pohodově zajezdit s minimálními náklady. Všichni závodníci, kteří přijedou na závod již v pátek nebo v sobotu večer mají možnost ubytování v hotelu a příznivou cenu. Jenom připomínáme, aby jste si nezapoměli ubytování včas zarezervovat. Oproti závodům v Brandýse si sebou budete muset tak jako na jiných závodech přivézt stolek a židličku. Prodlužovák a přezůvky jsou pak samozřejmostí.

Po ukončení závodů Onroad bude ihned v sobotu večer chystána dráha pro nedělní závod Offroad. Vzhledem k velikosti haly můžeme potěšit i závodníky této kategorie, především pak osmičkáře, že dráha bude postavena také na větším prostoru, a tím si s svými "mazlíčky" užijete zcela jistě daleko více zábavy. Ilustrační obrázek dráhy z Brandýsa si tedy rozšiřte o další 4 metry a plocha zátěžového koberce tak bude 35x20 metrů, což je v České republice největší indoor plocha na které se offroady jezdí.

Vy kdo si bude chtít zatrénovat na tyto závody budete tak moct v průběhu sobotního večera po jejím dostavění. Kdo se zúčastnil některého závodu offroadů nám jistě může potvrdit, že dráha je postavená s ohledem na maximální bezpečnost nejen modelů, ale i Vás jezdců a nasazovačů, tak aby se minimalizovalo nebezpečí případného zranění. Dráha je postavená na speciálním zátěžovém koberci a atraktivitu skoků nebo tzv. paraboly si již mnozí v Vás na našich závodech vyzkoušeli. Na minulém závodě pak přibylo ještě křížení dráhy, které si všichni jezdci velice pochvalovali. Tak jako pro ONROAD závody, tak i na OFFROADY je NUTNÉ si sebou kromě prodlužováku a přezůvek přivézt i vlastní stolek a židlicku !!!!

Tribuna pro jezdce je v hale v Ruzyni na balkonu - chceteli ochozu, který je přístupný z prostoru haly. Nemusíte tak nikde nic obcházet a z depa vystoupáte rovnou na tribunu, kde bude mít každý opravdu dostatek životního prostoru. Ilustrační obrázek je již tedy minulostí a tribuna dána na odpočinek. :-)

Občerstvení je zajištěno v restauraci, která je součástí haly. Vy co hledáte pak ještě víkendové poklábosení mimo závodní areál si jistě najdete v okolí haly nebo dál v hluboké Praze dostatek možností jak vyplnit nekonečnou předzávodní noc :-)))....

Závěrem tedy krátké shrnutí:
Prostorné depo pro závodníky, z kterého vidíte na dráhu. Židle, stolky, prodlužovací kabely a přezůvky si přineste sebou. Občerstvení v restauraci včetně teplého jídla zajištěno. Náhradní díly na modely SERPENT, Team Durango  XRAY,DARE RC a Associated budou k dostání přímo na závodech a rovněž tak běžné modelářské příslušenství (pneu, mazání, karoserie, elektronika....). V případě dotazů či jakýchkoli nejasností Nás neváhejte kontaktovat na telefon 773 333 333 (Honza Domanský) nebo na email: jan@domansky.cz .

Takže vy co se chcete o víkendu 1. - 3. 3. 2013 pohodově bavit začněte chystat svoje modely a pak už Vám zbývá pouze nacvakat do navigace adresu Drnovská 19/43, Praha a vyrazit za zábavou...

Na viděnou s Vámi v nové hale se těší tým pořadatelů...

Vice na Profimodel.cz

Obrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport