Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MIBOSPORT CUP – blížící se konec zimní sezóny

Hlavní foto

Již od brzkých ranních hodin se sjížděli závodníci k hotelu v Hrotovicích, který pravidelně hostí tuto zimní sérii. Kdo přijel lehce po sedmé hodině, již jen těžce hledal místo k parkování. I přes velkou kapacitu přilehlého dvora je rok od roku hledání místa složitější. Není to však kvůli špatné organizaci závodu, ale naopak. Účastníků stále přibývá a tím dochází k úbytku prostotu v této malé obci. A teď trochu vážněji. S místem to tak špatné není, závody jsou kvalitní a při nejhorším zaparkujete v okolí hotelu, Místa je tu dost a závody stále snesou pár účastníků navíc.

Celá hala byla opět upravena pro závody dvou kategorií. Na jedné straně si své odjedou „hopsálci“ s bugy stroji a straně druhé se můžeme kochat „plackami“ na kolečkách. Je těžké říct, jaké závody jsou atraktivnější. Buggy jezdí na rovince stejnou rychlostí, jako silniční automobily, ale oproti nim dokážou ohromit velkými skoky. Když říkám velkými, tak se jedná o skoky v řádech metrů, které pořadatel pravidelně mění. Tento závod se povedlo vytvořit velmi členitou trať s extra dlouhým skokem, na kterém nejeden závodník otrhal své auto o kola a ramena. On-road dráha pro silniční vozy byla také velmi členitá s docela technicky poskládanými zatáčkami. Závodníci měli velmi mnoho místa na předjíždění a také na dělání chyb...

Celý článek včetně fotografií a video záznamů najdete na odkazu níže:

http://www.rcprojekt.cz/?p=1145#more-1145

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport