Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MBX7 na českém trhu

Hlavní foto

Rád bych všem příznivcům buggy 1:8 IC oznámil očekávanou novinku.

Podvozek mistra světa MUGEN MBX7 je na českém trhu. Málo komu se podaří pohled na první otevření balení, a tak jsem vám udělal foto, jak to vypadá, když to doma rozbalíte. Znalec těchto modelů již při rozbalení objeví několik novinek této značky. Mezi tyto novinky patří určitě změna materiálu karoserie, ta se zdá mnohem měkčí, než bylo minulostí.

Tím asi výrobce chtěl docílit delší životnosti. O tom nechci spekulovat a počkáme až na první testy modelu. Teď bude následovat stavba modelu a následně osazení motorem. Co za motor do podvozku MUGEN ? Není potřeba se ptát, jistě že motor NOVAROSSI. Vše dodá modelářská prodejna KL-modely.cz

První představení celého modelu MBX7 je plánováno na halové závody v Havířově. Rád se s vámi podělím o první zážitky z testování.

Konec první části…

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport