Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Tipovací soutěž s portálem Masters jde do finále

Hlavní foto

Tato soutěž odstartovala dne 22.11.2012 a každý čtenář tohoto portálu a samozřejmě i návštěvník může tipovat do 24.12.2012, jaké pořadové číslo bude mít poslední zveřejněný příspěvek v tomto roce, tedy 2012.

Podrobnosti a nápovědu nalezente na úvodním článku viz http://www.masters.cz/clanek/3191/jake-cislo-bude-mit-posledni-prispevek-v-roce-2012-. Najdete tam i malou nápovědu, jak k tomuto údaji dojít bez zbytečného střílení od boku.

Prozatím do redakce došlo velmi málo odpovědí. Ale všechny tipy jsou poměrně blízko u sebe a jejich zasílatelé zřejmě pravidelně sledují tento portál a jak je aktualizován.

Menší počet zvyšuje možnost výhry. Ale jak pravidla hovoří, vítězí je ten, kdo bude nejblíže skutečnému číslu. Při shodě se pak bude losovat nezávislou osobou.

A co čeká na výherce této soutěže, která je poslední  roce 2012 ? A udělá si tak "druhé Vánoce" ?

Cenou je model Losi Micro-Desert Truck 1:36 RTR. Stačí tedy nabít akumulátor a vyrazit na jízdu. Model je malého měřítka a využijete jej na velmi malém prostoru, ale ani lehkého terénu se nezalekne.

Neváhejte, krátce zapřemýšlejte a do 24.12.2012 do půlnoci zasílejte své odpovědi na redakční mail ajgor.vlahovic@gmail.com.

Mnozí zřejmě takticky počkají až do 24.12.2012, aby jejich propočet a tip byl ulehčen.

Nápověda: aktuální číslo příspěvku vždy najdete po otevření jakéhokoliv článku na tomto portálu. A jelikož jsem se setkal s reakcí, že je těžké najít číslo aktuálního článku, redakce vám tedy napoví ještě o něco více.

Otevřete článek na tomto portálu a hledejete údaj ve stavovém řádku prohlížeče :-). Ale trochu toho počítání a tip už nechám na vás.

Informace: soutěž končí 31.12.2012 a výherce bude znám nejpozději 2.1.2013. Výherce bude kontaktován redakcí prostřednitvím e-mailu. Jeho jméno zde bude zveřejněno.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport