Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MIBOSPORT CUP pokračuje 3. závodem

Hlavní foto

Opět tradičně v sobotu je na programu pokračování série svým třetím závodem a tak třetí možnost k zisku bodům, přiblížit se účastí závěrečným cenám v losování o podvozky Yokomo, regulátory LRP Flow a také další trénink v podmínkách blížícího se závodu Euro Touring Series. Startovní listina týden před startem čítá na 100 přihlášených jezdců včetně mnoha zahraničních návštěv, jako tomu je tradičně u této série.

Opět je připraveno na 40 pohárů, včetně dvou nových cen, hvězdy závodu a juniora, který nejvíce oslní. Bude vylosováno poprvé nějaké finále offroadů pro spint o 1000 Kč? Minulá velká show Modified finále A a překvapivý, ale zasloužený vítěz Michal Blahovský.

Co vás v jednotlivých kategoriích čeká:

2wd - souboj českých jezdců s rakouskou konkurencí v čele s finalistem mistrovství Evropy René Traunerem, porazí ho někdo a odnese si tento cenný skalp?

4wd - z důvodu účasti Martina Bayera na MS 1/8 buggy, kterému touto cestou přeji hodně štěstí, bude tento závod jeden z těch nejdůležitějších v celém seriálu. Zopakuje Petr Hanák výsledky z minulých dvou závodů a dojede si poprvé pro vítězství? Bude to určitě jeden z nejvyrovanějších závodů a kdo bude chtít určitě promluvit do pořadí je Michal Orlowski z Polska (mladý, nadějný pravidelný účastník závodů EOS a ETS)

Formule - vítěz prvního závodu Kurt Hubeny nebo vítěz druhého závodu Toni Stangl nebo celkový vítěz ETS Herbert Weber nebo někdo zazáří z českých jezdců?

Stock Zero 17.5T - dokáže někdo porazit Zdenko Kunáka a jak si povede v této kategorii vítěz prvních dvou závodů Yokomo GT Jaroslav Vala, dvě hlavní to otázky třetího závodu

Yokomo GT - opět početnější startovní pole v této kategorii a souboje očekávaných jezdců ke kterým se určitě zapojí skvěle jedoucí v kategorii Stock Adam Dubák

Modified - královská to kategorie, kde se to ve startovní listině hemží zahraničními a velice úspěšnými jezci. Výzva pro české jezdce a možnost se tak porovnat s jinými soupeři než jsou tradičně zvyklí.

Těšíme se na setkání u třetí show jménem MIBOSPORT Cup, věříme, že si to všichni opět užijeme a bude opět skvělá atmosféra, kterou dělají všichni účastníci bez kterých by tyto závody nebyly tím, čím jsou. Stějně jako ETS není o prvních deseti jezdcích, ale atmosféru závodu dělá všech 300 jezdců co je na startu.

VŠE PODSTATNÉ Z DRUHÉHO ZÁVODU:

Report: http://www.mibosport.com/mibosport/9-ZAVODY-MIBOSPORT-CUP/9-2-zavod-11-11-2012

Report RedRC: http://www.redrc.net/2012/11/mibosport-cup-rd2-report/

Intro MIBOSPORT Cup: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MsTVHuCD3QY

 

PŘIHLÁŠKA:
http://www.myrcm.ch/myrcm/main?pLa=cz&hId[1]=bkg&dId[E]=10512

STARTOVNÍ LISTINA:
http://www.myrcm.ch/myrcm/main?lType=rList&pLa=cz&hId[1]=bkg&dLt=reg&dId[E]=10512&pId[E]=4

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport