Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR ET 2013 se pojede ve Rtyni

Hlavní foto

Na konci března příštího roku, o víkendu 29. – 31. března 2013, se uskuteční halové mistrovství republiky elektro onroad modelů na koberci. Můžete se tak začít těšit na svátek této kategorie, který se pojede v kategoriích Open, Stock 17,5z, Formule a GT. Volný závod bude v kategorii Hobby. ...

 

Vážení závodníci, kamarádi,

po dlouhých úvahách Vás konečně můžu seznámit s termínem i místem konání halového mistrovství České republiky v naší kategorii Electric Track. Termín byl zvolen po dohodě se všemi velkými pořadateli závodů a s přihlédnutím k mezinárodnímu kalendáři tak, aby se mistrovství mohli zúčastnit i naši reprezentanti. Minulé mistrovství v hale se na přelomu března a dubna letošního roku konalo v Holešově, tedy na Moravě. Povedený šampionát s více jak 80 účastníky si můžete připomenout v reportáži. Nepsaným pravidlem je střídání české a moravské části republiky, takže pro mistrovství ČR na jaře 2013 jsme vybírali z lokalit v Čechách.

Do úvahy připadly nejen lokality, kde se závody v současné době jezdí, ale i další prostory, které by mohly vyhovovat pro uspořádání takové akce. Hlavními kritérii byla celková vybavenost haly, velikost prostoru pro dráhu nebo možnost zajištění levného přespání pro závodníky přímo v hale ve spacáku. Nakonec se výběr zúžil na haly v Praze – Třebešíně a ve Rtyni v Podkrkonoší. Odborná komise sekce ve složení Ivo Gombík, Petr Grof, Radek Flek a Roman Krejčí mi doporučila v poměru hlasů 3:1 uspořádat šampionát právě ve Rtyni v Podkrkonoší. I přes to, že se v této hale jelo mistrovství v roce 2011, musím říci, že mi tato volba přijde jako nejlepší. S přihlédnutím k poloze haly, která je v dojezdové vzdálenosti ze všech koutů naší republiky, věřím, že to je dobrá zpráva pro všechny závodníky naší sekce a že se mistrovství ČR v hojném počtu opět zúčastníte!

Samozřejmě přípravy na celovíkendový svátek naší kategorie již započaly. Tak jako v minulých letech se můžete těšit nejen na velkou porci měřených i tréninkových jízd, ale i na bohaté vyhlášení s desítkami pohárů a závěrečnou tombolou. Samozřejmostí je důraz na podporu mládeže, nebude tak chybět ocenění nejtalentovanějšího žáka do 10 let a samostatné hodnocení právě žáků a juniorů.

-

Výběrové řízení na dodavatele pneumatik pro halové MČR 2013

Na základě rozhodnutí odborné komise sekce Electric Track se vypisuje výběrové řízení na dodavatele pneumatik pro MČR Electric Track v hale, povrch koberec.

Podmínky: bezproblémová dodávka požadovaného množství ve stejné kvalitě do termínu 15. 3. 2013. Balení 4 ks pneu nalepené  na discích.

Rozhoduje především cena a případná nabídka na sponzorování závodu MČR.

Nabídka bude předána nejpozději k termínu 30. 11. 2012 k rukám předsedy sekce Electric Track RCA ČR a v kopii předsedovi revizní komise panu Jaroslavu Ochocovi. Nabídky posílejte emailem na dané adresy, viz. kontakty RCA ČR.

Ve smlouvě o dodání bude uplatněno penále za případné nedodání pneumatik v požadovaném termínu, popř. za nestejnou kvalitu dodávky.

Za nabídky děkuji a případné dotazy rád zodpovím.

 

Užívejte si právě zahájenou halouvou sezónu, přeji všem dobré sportovní výkony a pokud ne drive, tak na konci zimy se se všemi těším při mistrovství republiky na viděnou!

Zdenda Beneš
předseda sekce Electric Track v RCAČR

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport