Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR ET 2013 se pojede ve Rtyni

Hlavní foto

Na konci března příštího roku, o víkendu 29. – 31. března 2013, se uskuteční halové mistrovství republiky elektro onroad modelů na koberci. Můžete se tak začít těšit na svátek této kategorie, který se pojede v kategoriích Open, Stock 17,5z, Formule a GT. Volný závod bude v kategorii Hobby. ...

 

Vážení závodníci, kamarádi,

po dlouhých úvahách Vás konečně můžu seznámit s termínem i místem konání halového mistrovství České republiky v naší kategorii Electric Track. Termín byl zvolen po dohodě se všemi velkými pořadateli závodů a s přihlédnutím k mezinárodnímu kalendáři tak, aby se mistrovství mohli zúčastnit i naši reprezentanti. Minulé mistrovství v hale se na přelomu března a dubna letošního roku konalo v Holešově, tedy na Moravě. Povedený šampionát s více jak 80 účastníky si můžete připomenout v reportáži. Nepsaným pravidlem je střídání české a moravské části republiky, takže pro mistrovství ČR na jaře 2013 jsme vybírali z lokalit v Čechách.

Do úvahy připadly nejen lokality, kde se závody v současné době jezdí, ale i další prostory, které by mohly vyhovovat pro uspořádání takové akce. Hlavními kritérii byla celková vybavenost haly, velikost prostoru pro dráhu nebo možnost zajištění levného přespání pro závodníky přímo v hale ve spacáku. Nakonec se výběr zúžil na haly v Praze – Třebešíně a ve Rtyni v Podkrkonoší. Odborná komise sekce ve složení Ivo Gombík, Petr Grof, Radek Flek a Roman Krejčí mi doporučila v poměru hlasů 3:1 uspořádat šampionát právě ve Rtyni v Podkrkonoší. I přes to, že se v této hale jelo mistrovství v roce 2011, musím říci, že mi tato volba přijde jako nejlepší. S přihlédnutím k poloze haly, která je v dojezdové vzdálenosti ze všech koutů naší republiky, věřím, že to je dobrá zpráva pro všechny závodníky naší sekce a že se mistrovství ČR v hojném počtu opět zúčastníte!

Samozřejmě přípravy na celovíkendový svátek naší kategorie již započaly. Tak jako v minulých letech se můžete těšit nejen na velkou porci měřených i tréninkových jízd, ale i na bohaté vyhlášení s desítkami pohárů a závěrečnou tombolou. Samozřejmostí je důraz na podporu mládeže, nebude tak chybět ocenění nejtalentovanějšího žáka do 10 let a samostatné hodnocení právě žáků a juniorů.

-

Výběrové řízení na dodavatele pneumatik pro halové MČR 2013

Na základě rozhodnutí odborné komise sekce Electric Track se vypisuje výběrové řízení na dodavatele pneumatik pro MČR Electric Track v hale, povrch koberec.

Podmínky: bezproblémová dodávka požadovaného množství ve stejné kvalitě do termínu 15. 3. 2013. Balení 4 ks pneu nalepené  na discích.

Rozhoduje především cena a případná nabídka na sponzorování závodu MČR.

Nabídka bude předána nejpozději k termínu 30. 11. 2012 k rukám předsedy sekce Electric Track RCA ČR a v kopii předsedovi revizní komise panu Jaroslavu Ochocovi. Nabídky posílejte emailem na dané adresy, viz. kontakty RCA ČR.

Ve smlouvě o dodání bude uplatněno penále za případné nedodání pneumatik v požadovaném termínu, popř. za nestejnou kvalitu dodávky.

Za nabídky děkuji a případné dotazy rád zodpovím.

 

Užívejte si právě zahájenou halouvou sezónu, přeji všem dobré sportovní výkony a pokud ne drive, tak na konci zimy se se všemi těším při mistrovství republiky na viděnou!

Zdenda Beneš
předseda sekce Electric Track v RCAČR

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport