Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Model Hobby 2012 - první kobercové závody

Hlavní foto

Již příští prodloužený víkend od čtvrtka 27. do neděle 30. září si budete moci vyzkoušet ježdění na koberci. A to přímo na modelářské výstavě v Letňanech v Praze, kde budete moci ve stejné hale nejen jezdit se svým modelem, ale i okukovat trucky, lodě, letadla a mnoho dalšího! ...

 

Kobercová dráha bude součástí Show arény výstavy Model Hobby, kde budou probíhat ukázky všech přítomných modelů a naše autíčka tam budou dělat tu pravou adrenalinovou parádu. O opravdovou akci se postarají první letošní kobercové závody, které pojedeme jak v sobotu, tak i v neděli. Zároveň pro účastníky bude připravena volná vstupenka na celý veletrh a pro prvních patnáct přihlášených i oběd zdarma!

Celou akci jsme pojali jako možnost hojně si zajezdit před vypuknutím halové sezóny, zatrénovat si s kamarády, vyzkoušet nastavení modelů a v neposlední řadě propagovat ježděním náš koníček před zraky návštěvníků. Pro samotné návštěvníky veletrhu budou připraveny i modely na půjčení, aby si náš koníček mohli vyzkoušet.

 

Program

Čtvrtek | 09 – 18 hodin | volné ježdění

Pátek | 09 – 18 hodin | volné ježdění a trénink na víkendové závody (přihláška - již přihlášeni)

Sobota | 08 – 18 hodin | závody a exhibiční jízdy pro diváky (přihláška - již přihlášeni)

Neděle | 08 – 16 hodin | závody a exhibiční jízdy pro diváky (přihláška - již přihlášeni)

 

Organizace

Parkovat budete moci na parkovišti výstaviště cca. 30 metrů od haly č. 4 (Show aréna) za 100 korun na den. Samozřejmě dá se parkovat zdarma v okolí výstaviště PVA Letňany a do placeného prostoru zajet jen jedním autem s kamarádem. Zdarma pro vás bude zajištěn vstup na výstaviště, budou připraveny stoly a židle a pro 15 prvních přihlášených i oběd!  Dráha bude postavena na dostatečně velkém koberci o rozměrech 22x16 metrů, pilotovat modely budeme z tribuny. Samozřejmostí je občerstvení v areálu, možnost prohlédnout si celou expozici výstavy a vidět velké množství modelů v akci.

Ve čtvrtek bude probíhat volné ježdění a vzhledem k pracovnímu dni určitě uvítáme každého jako výpomoc, aby na dráze bylo co nejvíce modelů. Proto prosím, kdo byste se chtěl čtvrtečního ježdění zúčastnit, dejte vědět na email beneszd@seznam.cz, napište své jméno a mobil na sebe, abychom se domluvili. Na tento den nejsou spuštěny elektronické přihlášky, všechny výhody účasti samozřejmě zůstávají:-) V pátek je státní svátek, budeme moci celý den prohánět naše mazlíčky. Na pátek se již hlaste přes elektronické přihlášky na odkazu v části programu. Cena za páteční ježdění a případný malý závod bude 100 korun. Pokud byste přijeli jezdit i na závody v sobotu a/nebo v neděli, budete jezdit v pátek zdarma. Na sobotní i nedělní závod bude startovné 200 korun.

Podmínkou je mít vysílačku na frekvenci 2,4GHz!!!

Závody se pojedou běžným způsobem. Tedy pravděpodobně tři kvalifikace a čtyři finálové jízdy na pět minut. Dle počtu účastníků a nálady budeme jízdy přidávat;-) Kategorie budou stejné jako při mistrovství republiky, tedy Open, Stock 17,5z (střídavý 17,5z motor + Zero Boost regulátor), Hobby (plechovka nebo střídavý 21,5z motor + Zero Boost regulátor a převod 6:1 nebo větší), Formule a GT. Pneu volné. Vyhlášen bude sobotní i nedělní závod samostatně. Na nedělní závod pravděpodobně připravíme jinou dráhu nebo se pojede v opačném směru.

Pokud byste s sebou na ježdění brali i rodinného příslušníka nebo nějakou další osobu a potřebovali pro ni další volnou vstupenku, informujte se předem na mobilu 608 815 564 (Zdenda Beneš). Samozřejmě pokud budete mít jakýkoliv dotaz, použijte ten samý telefon:-)

 

Využijte tak ojedinělé možnosti zazávodit si na modelářské výstavě před spoustou diváků, vidět i další modely v akci či na stáncích vystavujících prodejců a hlavně si hodně zajezdit.

To bude jízda:-)

Zdenda Beneš
předseda sekce Electric Track v RCA ČR

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport