Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

1.EUROPEAN RC DRIFT BATTLE 2012 info

Hlavní foto

Ano, příznivci RC Driftů jsou na pozoru. 29.9.2012 se otevřou brány obchodního střediska Futurum v Brně a piloti modelů poměří zde své dovednosti. Dovednosti umět řídit model smykem a to co nejlépe.

Já tuto disciplínu moc neznám a tak jsem sám zvědav, co se bude dít.

Startovní listina již nyní čítá 36 pilotů. A to nejen z naší republiky. Borci z Polska, Litvy, Slovenska jsou na seznamu. A to není konečná. Jedná se o účasti Rakouska, Španělska...

Jak to vypadá aktuální se můžete podívat ZDE.

Nyní bych rád objasnil všem roli portálu Masters.cz na tomto šampionátu.

OLD SKULL RC jako pořadatel mne oslovil, zda bych nepřijal roli rozhodčího na tomto závodě. Ale jak mám hodnotit něco, čemu nerozumím a nikdy jsem to aktivně nejezdil. A tak jsem pořadateli navrhnul lepší variantu. Roli mediálního partnera.

V reportování jsem přece jen poněkud lepší a vyznám se v tom. A tak byla otevřena spolupráce a portál Masters.cz je mediálním partnerem akce. Čehož si já velmi vážím.

Díky mé účasti se čtenáři tohoto portálu mohou těšit na podrobný ONLINE REPORT. A nejen na to. Na řadu přijdou aktuální foto z akce a také video vstupy. To vše bude nahráváno přímo z místa dění v krátkých intervalech.

Jedná se o ojedinělou akci svého druhu a ta si zaslouží podporu. Se vším všudy.

Další podrobnosti budou sděleny ve spolupráci s pořadatelem akce.

 

Na závěr názor laika :)

Drift = smyk. Tedy se bude jednat o řízení RC modelu smykem. A pilot to musí umět co nejlépe. A pak přijdou duely - souboje mezi dvěma borci. Kdo trať proddriftuje nejlépe, vítězí. No nebude to dostatečný adrenalin ?

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport