Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Předstartovní informace z týmu Masters

Hlavní foto

Přípravy nebyly nikterak složité. Nicméně nic se nezanedbalo. A jak se tedy tento tým připravil na nadcházející závod ?

Složení týmu je nyní jisté. A co více. Toto složení bude i v následující sezóně 2013. Zítra tak nastoupí tři piloti, tři mechanici v jednom a to: Igor Vlahovič, Oldřich Nekuža a Marek Pilát. Dále bude v týmu mechanik a později i pilot Radim Nekuža.

Podvozek je pro tento závod připraven dokonale a je zánovní. Byl připraven s ohledem na příští sezónu 2013. Podvozek má pouze takové úpravy, které mají pozitivní vliv na jízdní vlastnosti a usnadní tak pilotování i "méně" zkušeným jezdcům. Jedná se o zadní sbíhavost 2°, přední rozbíhavost 1°, ALU kardan, olejové tlumiče. Podvozek je posazen cca 5mm nad asfalt. Jízdní vlastnosti o trochu zlepší kuličkový diferenciál na jedné z náprav.

Náhradní díly budou k dispozici, ale tým nepředpokládá výměnu. Jedná se o zánovní model, takže pokud nebude vážná kolize, neměl by být problém. Ostatní geometrie je pevně dána. Kuličková ložiska jsou samozřejmostí. A co elektronika v modelu ?

 

Regulátor: Robitronic Speed 2 Star 12T

Akumulátory: tým má připraveno cca 10 sad LiPo 2S o minimální kapacitě 5000 mAh. Nejedná se sice o nové baterie, ale svoji úlohu splní. Díky vyššímu počtu budou cyklovány méně a nebudou v tom vedru (dá se očekávat), tak trpět

Servo v modelu: digitální Sanwa

RC souprava: Spektrum DX3R

Nabíječe: hlavní je čtyřkanálový nabíječ od Hobby Kingu. Dále pak dva nabíječe do rezervy. Bude se nabíjet proudem 5A

Obutí: připraveno cca 6 sad bezdušových zánovních pneumatik typu Take Off, Ride, Sorex či Vtec. Díky očekávané vyšší teplotě přichází v úvahu tvrdost 30 a vyšší

 

Model je osazen přítlačným křídlem s karbonovým potiskem. Karoserie Ferrari 599XX s Evolution paketem od Ferrari dává vozu skvělé jízdní vlastnosti. A designová stránka vozu je také decentní a přitom agresivní. Červená metalíza z dílny italské automobilky nesmí chybět. Je tak zaručena autenticita tohoto GT vozu.

Role jsou jasné - všichni pilotují, všichni jsou mechanici a nasazovači. Závod začíná vedoucí týmu Igor Vlahovič. Kvalifikaci taktéž pojede Igor. V neděli ráno ještě proběhne týmová porada.

Zítra se tým Masters pokusí zúročit tuto přípravu. Uvidíme, jak se mu bude dařit na již třetím ročníku tohoto závodu - 10 hodin Tamiya TT-01 2012.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport