Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

SPRINT 2012 a generální zkouška

Hlavní foto

Bez generální zkoušky by ostrá akce neproběhla tak, jak jste mnozí shlédli. Proto jsem se sešel s realizačním týmem dne 5.7.2012 a od 13. do 14. hodiny vyzkoušel vše od A do Z.

Scénář byl stejný jako na SPRINTU 8.8.2012. Už v tento den se testovala rychlost a nacvičoval sprint proti motocyklu Suzuki GSX600F.

Martin Skorupski (foto a kamera), Adam Černý (video a motocykl), jeho kolega (kamera) a modelka Lenka Trybulová (start sprintu, focení) se podíleli na této akci. A ta bylo úspěšná. A byla narozdíl od ostrého dne mnohem více v pohodě.

Video vám přiblíží průběh, foto taktéž.

Budete svědky i jedné nehody modelu Traxxas XO-1. Ale díky únikovým zónám a prostoru vše dopadlo v pohodě a šlo jen o naleštění karoserie.

 

Úvod akce

 

Testování a závěr akce

 

Krátký záznam pro zahraničí

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport