Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

ME 2012 Buggy 1/8IC A jde do finále

Hlavní foto

"Je pátek odpoledne a v rakouském Fehringu skončily kvalifikace. Každý účastník měl celkem pět pětiminutových pokusů z nichž tři nejlepší se započítávali. A našim reprezentantům se nedařilo tak, jak by si představovali: Martin Bayer je po kvalifikacích osmnáctý a pojede 1/4 finále B z prvního místa, Jiří Mára 37. a pojede 1/8 finále A z třetího místa, Aleš Bayer 48. a pojede 1/8 finále B z osmého místa, další naši borci jsou hluboko v poli poražených a nižší finálovky neslibují veliký posun v konečné výsledovce.
Copak máme v Česku tak nízkou úroveň kvality závodů resp. závodníků nebo jejich techniky? V čem nás zbytek Evropy tak válcuje? Je to mazání pneumatik, nebo nějaká nová technická finesa? Snad jde jen o kopec smůly, v každém případě máme se nad čím zamýšlet…
Do finálovek držíme palce všem, ať to dopadne co nejlépe!"

Tento text najdete na stránkách klubu ARC Slavkov.

Online výsledky můžete sledovat na MyRCM.

Online reportáž běží od začátku závodu na Neobuggy.net. Zde nechybí foto a video.

Držme tedy palce našim jezdcům ve finále a snad se našemu Martinovi Bayerovi bude nakonec dařit. Výsledky závodu zde budou doplněny. Po jeho skončení.

 

A zde máte výsledky závodu. Darren Bloomfiled se stal Mistrem Evropy. Z našich uspěl nejlépe Martin Bayer na osmém místě. Jiný zástupce naší země se do A finále nekvalifikoval.

Zdroj výsledků: neobuggy.net

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport