Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TRAXXAS XO-1, 6,5 km jízda, 100 mph, onboard kamera...

Hlavní foto

Toto video jsem objevil při mé další večerní návštěvě portálu Youtube. A nestačil jsem se divit. Pořád hledám rekordy s tímto podvozkem a nyní jsem narazil na kuriozitu.

Mnozí víte, že byla akce ONE LAP, kde jsem řídil model 1/10 ET po celou jednu délku Masarykova okruhu Brno. A to z pozice spolujezdce. Rychlost modelu Xray T2R byla 60 km/h. Takže po testování šasi TRAXXAS XO-1 mne napadla myšlenka, absolvovat s tímto RC supersportem jeden ostrý okruh Masarykova okruhu Brno. Ale nedovedu si představit jet plnou rychlostí třeba 160 km/h a řídit to podobně jako model Xray. Jelikož to není příliš jednoduché.

Jak jsem se ale přesvědčil, zřejmě to jde. Uživatel judgegixxer našel dlouhou a zřejmě hodně rovnou silnici. Pak nainstaloval onboard kameru za přední sklo karoserie (zřejmě ji lakoval jako novou) a pak postupně zrychloval a vše bylo natočeno onboard.

Jel i plný výkon a udržel model na silnici bez havárie. Ujel 6.5 km na jednu sadu akumulátorů, což je super výsledek = jedno kolo Masarykova okruhu bych dal teoreticky i já :-).

Když jede plný výkon, stačíte si všimnout jak ubíhá krajnice nebo spáry na silnici. Záznam je poměrně kvalitní a je to fakt šílený. Ten zvuk motoru při přidávání plynu...

Palec nahoru za tu jízdu bez kolize. Test proběhl v zimě = dobře se chladila elektronika.

Pravda - není podán důkaz, že ten model jel skutečně 100 mph. Ale i tak slušný výkon dle mého názoru. Ostatně, můžete to posoudit sami.

Kdyby na závěr byl záběr GPS nebo aspoň aplikace Traxxas Link s rychlostí, bylo by to 100% autentické. Ta rychlost ve videu byla zřejmě kontrolována na iphonu (ipodu) v aplikaci a pak dodána do záznamu.

TRAXXAS XO-1 je prostě model mnoha možností...

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport