Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

TRAXXAS XO-1, 6,5 km jízda, 100 mph, onboard kamera...

Hlavní foto

Toto video jsem objevil při mé další večerní návštěvě portálu Youtube. A nestačil jsem se divit. Pořád hledám rekordy s tímto podvozkem a nyní jsem narazil na kuriozitu.

Mnozí víte, že byla akce ONE LAP, kde jsem řídil model 1/10 ET po celou jednu délku Masarykova okruhu Brno. A to z pozice spolujezdce. Rychlost modelu Xray T2R byla 60 km/h. Takže po testování šasi TRAXXAS XO-1 mne napadla myšlenka, absolvovat s tímto RC supersportem jeden ostrý okruh Masarykova okruhu Brno. Ale nedovedu si představit jet plnou rychlostí třeba 160 km/h a řídit to podobně jako model Xray. Jelikož to není příliš jednoduché.

Jak jsem se ale přesvědčil, zřejmě to jde. Uživatel judgegixxer našel dlouhou a zřejmě hodně rovnou silnici. Pak nainstaloval onboard kameru za přední sklo karoserie (zřejmě ji lakoval jako novou) a pak postupně zrychloval a vše bylo natočeno onboard.

Jel i plný výkon a udržel model na silnici bez havárie. Ujel 6.5 km na jednu sadu akumulátorů, což je super výsledek = jedno kolo Masarykova okruhu bych dal teoreticky i já :-).

Když jede plný výkon, stačíte si všimnout jak ubíhá krajnice nebo spáry na silnici. Záznam je poměrně kvalitní a je to fakt šílený. Ten zvuk motoru při přidávání plynu...

Palec nahoru za tu jízdu bez kolize. Test proběhl v zimě = dobře se chladila elektronika.

Pravda - není podán důkaz, že ten model jel skutečně 100 mph. Ale i tak slušný výkon dle mého názoru. Ostatně, můžete to posoudit sami.

Kdyby na závěr byl záběr GPS nebo aspoň aplikace Traxxas Link s rychlostí, bylo by to 100% autentické. Ta rychlost ve videu byla zřejmě kontrolována na iphonu (ipodu) v aplikaci a pak dodána do záznamu.

TRAXXAS XO-1 je prostě model mnoha možností...

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport