Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC expedice Tatry Dakar

Hlavní foto

Martin Vlahovič, Igor Vlahovič a Marek Pilát - členové RC expedice s tak zajímavým názvem, který vymyslel můj syn. Ten si celou dobu náramně užíval a byl nejodvážnější a nejšikovnější.

RC expedice dlouhá 3,69 km, trvala 2 hodiny a maximální rychlost byla 8 km/h.

Cesta do místa dění byla jednoduchá. Ale pak začal expediční ráj. V lese se nacházela offroad dráha pro kola (zřejmě) a tak se nám zde otevřela neskutečná porce zábavy. Testování šikovnosti, kutálení modelů z prudkých srázů, kráter a cesta na nejvyšší bod. A pak návrat.

Modely jsme jednu řídili takovým způsobem, že jsme stáli na vyšším bodě a modely jsme viděli daleko pod sebou. Někdy jsme je kvůli stromům ani neviděli.

Foto nebylo až tak aktuální, spíše jsem zapnul kameru a točil. Navíc já to měl nejtěžší. Řídit model přes LCD kamery je opravdu zábavné a někdy to nedopadlo úplně dobře :-).

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport