Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Yokomo GT 12 hodin Blansko 2012 nepojede.

Hlavní foto

Náš tým, jak jste si mnozí všimli, již testoval podvozek Yokomo GT 1/12 na dráze v Blansku. Provedl tak test a přípravu na nadcházející závod 12 hodin. Předem bylo jasné, že výsledek hlasování o změně pravidel není jasný a to se i potvrdilo.

Včera jsem obdržel od ředitele závodu zprávu, že start není v současné době možný. Jedním z důvodů byla změna pravidel těsně před závodem. Dalším důvodem je i nižší hmotnost modelu. Další důvody sděleny nebyly.

Tyto skutečnosti a závěr je potřeba plně akceptovat. To však nic nemění na skutečnosti, že tým Masters pojede připravený podvozek Serpent S100. Ten již tým také testoval ve Slavkově u Brna a i zde je vše připraveno na 100%. Také zde budeme kroužit déle jak 45 minut na jednu baterii. A opět půjde o pohodovou záležitost.

V každém případě Yokomo GT má před sebou budoucnost. A vytvalostní závody jsou pro tento model jako stvořené. My jsme zjistili, že jde v každém případě o pohodovou jízdu, dlouhou dobu kroužení a skutečně to vypadá velmi reálně.

Na základě výše uvedených skutečností jsme upravili náš týmový profil :-).

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
6S FULLFPV Drone Parts
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport