Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Yokomo GT 12 hodin Blansko 2012 nepojede.

Hlavní foto

Náš tým, jak jste si mnozí všimli, již testoval podvozek Yokomo GT 1/12 na dráze v Blansku. Provedl tak test a přípravu na nadcházející závod 12 hodin. Předem bylo jasné, že výsledek hlasování o změně pravidel není jasný a to se i potvrdilo.

Včera jsem obdržel od ředitele závodu zprávu, že start není v současné době možný. Jedním z důvodů byla změna pravidel těsně před závodem. Dalším důvodem je i nižší hmotnost modelu. Další důvody sděleny nebyly.

Tyto skutečnosti a závěr je potřeba plně akceptovat. To však nic nemění na skutečnosti, že tým Masters pojede připravený podvozek Serpent S100. Ten již tým také testoval ve Slavkově u Brna a i zde je vše připraveno na 100%. Také zde budeme kroužit déle jak 45 minut na jednu baterii. A opět půjde o pohodovou záležitost.

V každém případě Yokomo GT má před sebou budoucnost. A vytvalostní závody jsou pro tento model jako stvořené. My jsme zjistili, že jde v každém případě o pohodovou jízdu, dlouhou dobu kroužení a skutečně to vypadá velmi reálně.

Na základě výše uvedených skutečností jsme upravili náš týmový profil :-).

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport