Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC expedice Pustá Kamenice díl 2.

Hlavní foto

Zde se na výpravu vydalo celé osazenstvo chaty. Cesta byla směr vesnice Pustá Kamenice, protože naše chata se nachází na samotě u lesa. A to doslova.

Prvně se uskutečnila návštěva oveček na místní farmě. Kupodivu se ovečky modelů Axial nebály a přišly si nebojácně pro svouji pochoutku v podobě pampeliškových listů.

Chvilku se jelo po asfaltové cestě. Pak se odbočilo za železničním přejezdem k nádraží. Tam se zjistily odjezdy vlaků směr Polička a tajnou zkratkou se šlo směr vesnice.

Se synem jsme se pak odpoutali od zbytku výpravy a zkoumali okolí místní říčky. Došlo, jak jinak, na brod. V této části se na jeden z modelů Axial namotalo ocelové lanko, schované ve křoví. Dalo docela práci model z tohoto sevření vyprostit.

Návštěva místního dětského hřiště, kde se odpočívalo, nesměla být vynechána. Zmrzlina, občerstvení atd. Prostě pohodička.

Dcerka Nela držela, byť jen krátce, model v rukou.

Ke konci naší cesty dlouhé 3 km došly v mojí RC soupravě akumulátory a cca 1,5 km se musel model nést (to je ostuda :-)). Syn byl lépe připraven, nebo spíše jsem jej lépe připravil.

V každém případě 3 km dlouhá trasa trvala cca se zastávkami 2 hodiny 15 minut. Z akumulátorů se příliš nevyjelo. 3,9V bylo napětí na článku po připojení k nabíječi po jízdě. Takže s kapacitou 5400 mAh se dá vyrazit na docela dlouhou expedici za předpokladu, že budete mít akumulátory v RC soupravě OK.

I z této výpravy je videozáznam.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport