Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Letní sezóna v Náchodě začíná v sobotu 19. května

Hlavní foto

Dráha v Náchodě byla uvedena do provozu loni na konci léta. Příjemné prostředí areálu, který je ze dvou stran obklopen stromy a je z něj přímo vidět i náchodský zámek, poskytuje dobré zázemí pro závodníky i diváky. Dráha má dobrý grip a navíc je na každý závod cukrována.

Termíny závodů v Náchodě – léto 2012

19. 5. 2012
16. – 17. 6. 2012 – Grand Prix Náchod (warm up na MČR)
30. 6. 2012
11. 8. 2012
1. – 2. 9. 2012 – Mistrovství ČR Electric Track
15. 9. 2012

V sobotu se můžete těšit na první závody, které se budou pořádat v kategoriích Open, Stock 17,5z, Hobby, Formule a GT. Pojedeme čtyři kvalifikační jízdy a tři finále (pravděpodobně na 6 minut). Novinkou bude občerstvení přímo u dráhy, které by mělo nově nabídnout i točené pivo a limo nebo ranní kávu a něco sladkého ke snídani. Dráha bude otevřena již v pátek v podvečer pro trénink a zájemci budou moci přespat v areálu dráhy ve spacácích do sobotního rána.

Na sobotu si tedy nezapomeňte vzít vlastní stoly, židle, prodlužovačky a přístřešky. K dispozici budou náhradní díly a další modelařina, všechny jízdy budou komentovány a tím pádem i dohlíženy rozhodčím. Pro nováčky a všechny, co budou mít zájem, nebude chybět podpora zkušených závodníků. Parkování je zajištěno pro většinu aut přímo v areálu dráhy.

Počasí je objednané také, tak snad nebudeme muset montovat na auta lodní šrouby:-) Propozice, příjezdovou mapku, elektronickou přihlášku i startovní listinu a další informace najdete na stránkách RCA Trutnov.

Užívejte léta a těšíme se v Náchodě na viděnou!

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport