Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Velikonoční Open Race 2012 a test pneu LRP

Hlavní foto

Součástí tohoto závodu byla možnost pro všechny účastníky, zdarma vyzkoušet nalepené a připravené pneu LRP.

Jelikož dráha v Horním Jelení nabízí různorodé povrchy, tvdrdá hlína, beton, dřevo, ale i místa s měkkým nevyježděným povrchem, bylo testování opravdu zajímavé.

Jednoznačně nejvhodnější gumou je KAMIKAZE , která se dle mého hodí na většinu našich tratí. Má příjemnou akceleraci a dobré boční vedení.

Další pneu, které se podařilo vyzkoušet byly HARAKIRI , ty se ukázaly jako velice dobré na měkké hlíně a zejména na místech, kde byla větší vrstva prachu, nebo vyježděné hlíny. Pokud byly úplně nové fungovaly dobře i na hladkém betonu.

Jelikož nám později začalo pršet nastala možnost odzkoušet i SUICIDE , ty se ukázaly rovněž jako velice vhodné a to jak na lepivém blátě, tak i na mokrém, hladkém betonu. Vůbec se nezalepovaly a vykazovaly velice dobrou trakci.

Dále jsme připravili i pneu BANZAI , ale na ty nedošlo. Tyto pneu   doporučuji používat spíš na vyježděné nerovné dráze, kde jsou buggyny náchylné na převracení.

Co se týká jednotlivých směsí, tak je na každém, která mu bude nejvíce vyhovovat, zde neexistuje jednoznačný recept. V nabídce jsou Medium(nejtvrdší), Soft (střed) a SuperSoft (nejměkkčí směs).

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport