Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR ET 1/10 Holešov - oficiální report

Hlavní foto

V Holešově se o víkendu 30. března až 1. dubna rozdaly tituly mistrů republiky v hale pro rok 2012. Mistry se stali Petr Grof, Luděk Szostek a Roman Krejčí. Mezi účastníky se rozdalo 50 pohárů i ve věkových kategoriích Žáci, Junioři a 40+. Každý účastník si odnesl minimálně dva dárky v podobě výhry v tombole a modelu s pamětní samolepkou holešovského mistrovství.

Letošní halová republika v kategorii Electric Track se jela ve sportovní hale 1. ZŠ v Holešov. Na start se postavil skvělý počet 85 modelů v kategoriích Open, Formule, GT a Hobby, a to i přes účast některých našich reprezentantů na závodě LRP TCM. Je vidět, že současně nastavený systém jednoho velkého mistrovského závodu se líbí a jsme moc rádi, že Vás mistrovství republiky v takovém počtu oslovilo.

Celý report naleznete ZDE.

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport