Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

RC epedice spojená s geocachingem

Hlavní foto

Že existuje něco jako geocaching, jsem do dnes netušil. Naši známí nás dnes do tohoto taje zasvětili. A to velmi zajímavé. Jen cituji:

"Geocaching je dobrodružství, hra pro všechny majitele GPS, spojující prostřednictvím internetu tisíce lidí po celém světě. Funguje díky přesnosti dnešních GPS systémů a možnosti výměny informací o nově založených skrýších mezi účastníky hry. Ti pak mohou s délkovými a šířkovými souřadnicemi skrýše vyrazit na lov. Odměna za nalezení se většinou ukrývá uvnitř plastikového kontejneru nebo zavařovací sklenice."

Více informací ZDE.

A tak jsme společně prošli okolí Klajdovky, vysílač Hady a hledali místa s překvapeím pomocí GPS souřadnic. To vše za účasti dětí, které jely s RC modely.

Zejména Honzík Baňař byl velmi šikovný. Nejprve jel se svám RC modelem (hračkou) a tak velmi brzy došla baterie. Proto sem mu zapůjčil svůj Axial SCX-10 a za malou chvíli byli oba kamarádi.

Překvapila mne šikovnost juniora a že dbal mých pokynů. Opět se mi potvrdila myšlenka, že RC expedice je dobrým startem do RC modelů.

Rodiče Honzíka mají do budoucna o dárek postaráno.

Jízda s modely v občas náročném terénu s vědomím, že hledáte schránku s překvapením, to dává celé expedici zcela jiný rozměr.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


08.03.2019 - Do kalendáře závodů byly přidány letní termíny HIT
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport