Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

MČR v Holešově se pojede na pneumatikách LRP CPX

Hlavní foto

Odborná komise sekce Electric Track vybrala typ a dodavatele pneumatik pro MČR, které se pojede na konci března v Holešově. Předepsané pneumatiky jsou pro kategorii Open.

Pro kategorii Open byly vybrány odbornou komisí sekce pneumatiky LRP CPX, které jsou osvědčené na mnoha kobercových závodech a za velmi dobrou cenu 450 korun. Pro kategorii Open předepisujeme kola, aby byla zaručena větší vyrovnanost závodu a závodníci nemuseli laborovat, co za pneumatiky vybrat. Označené a továrně nalepené pneumatiky dodá firma Lestr Models. Aby byla zajištěna skutečně stejná jakost pneumatik, budou se v Holešově používat výhradně pneumatiky, které si na místě zakoupíte.

Kategorie Formule, GT a Hobby předepsané pneumatiky nemají. Samozřejmě i pro kategorii Hobby tyto pneumatiky budete moci v Holešově zakoupit.

Více informací o MČR zde.

Zdenda Beneš
předseda sekce ET v RCAČR

DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport