Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Novinky od Serpentu

Hlavní foto

S nadcházející letní závodní sezónou přichází holandská firma Serpent hned se dvěmi novinkami, a to s inovovanou buggy S811 Team Edition a S411 Team Edition. A co se nám na modelech změnilo?

Po dobu celé loňské závodní sezóny byla S811 testována teamovými jezdci jako například jedním z předních světových jezdců Billy Eastonem, který se mimo jiné podílí kompletně na vývoji tohoto podvozku a vychytává do nejmenších detailů funkčnost, spolehlivost a praktičnost tohoto podvozku. Překvapení na Vás čeká již po otevření krabice, jelikož zjistíte, že v kompletu S811TE kupujete model s převážně tunikovými díly, mezi které patří tvrzené hliníkové přední i zadní parohy, čepičky tlumičů z tvrzeného hliníku, prachovky na zadní kardany a nové nízkoprofilové křídlo, které při skocích nechá vaši buggy v naprostém klidu. A se kterými inovacemi to vlastně přišli? Inovací prošlo uložení hrušek diferenciálů nyní již s označením V3, které je opatřeno opravdu solidními ložisky (13x19x6 a 8x19x6), k tomu přidali novou konstrukci ozubení hrušek, inovované náboje kol osazeny opět většími ložisky oproti původní verzi. Inovací prošly i zatáčecí bloky a spousty dalších drobností, na které se můžete informovat u výhradního dovozce této značky www.profimodel.cz. Co říct na závěr k modelu S811TE získáváte profesionální závodní buggy, kterou po sestavení můžete postavit na závodní rošt a dát se do boje o přední příčky, jelikož s modelem S811TE získáváte auto na špičkové úrovni, a to všechno za bezkonkurenční cenu, která byla stanovena pro český trh na 11990,-Kč včetně DPH.


A s čím se může pochlubit nová S411 Team Edition? I u tohoto modelu se na vývoji podílí přední světoví jezdci např: Marc Fischer, Michael Salven.

V České republice s modelem S411, také jezdí špičkový jezdci například Michal Blahovský, který má již nejedno vítězství s tímto podvozkem za sebou. A co obsahuje verze S411 TE? Nové tlumiče s membránami, top-deck flex 2mm, šasi 2,25mm, karbonový držák Li-Pol baterie, nové vnitřní ozubení diferenciálu, které zajistí ještě hladší chod, věští molitanový nárazník, dlouhý zadní stabilizátor s možností nastavení více poloh a nový snadno nastavitelný ackerman. Model S411 TE je opět model, který po sestavení dokáže ihned oproti jiným modelům konkurovat a atakovat první příčky, jelikož v základu je v modelu použito mnoho tuninkových dílů. Cena modelu je stanovena pro český trh na příjemných 11800,-Kč včetně DPH.

Firma Serpent je na světovém trhu jednou z TOP firem vyrábějících profesionální podvozky RC aut pro většinu kategorií. Její úspěchy spočívají i v tom, že majitel a vývojáři naslouchají lidem jezdícím s těmito modely a snaží se pokaždé vyhodnotit názory a nápady, s kterými přijdete třeba právě Vy. Pro český trh se o Vás postará firma Domanský s.r.o. Prodimodel.cz, kde to nekončí nákupem modelu. Teamoví jezdci Vám rádi na závodech poradí s nastavením modelu, ale i s ostatní technikou. A pokud by se Vám něco rozbilo, tak ani to rozhodně není žádný problém firma Profimodel.cz má 99% náhradních a tuninkových dílů skladem a snaží se zajistit dodávky na většině závodů v České republice.

Oba tyto modely by měli být k dostání v druhém březnovém týdnu a doufáme, že již budou ke zhlédnutí na závodech Open Challenge Brandýs konaném 17.3.2012 V Brandýse nad Labem v ulici Kostelecká 1776, na které Vás tímto i zve. V závodě se pojedou kategorie TC 1/10 Open, 1/10 Hobby, 1/10 Gt a Formule 1 a věřte, že je to velice pěkná podívaná.

S pozdravem Teamový jezdec Czech SERPENT Teamu Vláďa Patočka.

Obrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport