Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Stage 1 - Lamborghini Gallardo vs Xray T2R

Hlavní foto

Společnost Reichard Modellsport z Brna, která je jedním z generálních sponzorů této akce zajistila karoserii Lamborghini Gallardo a to z produkce firmy Tamiya. Cesta k této karoserii byla poněkud trnitá, protože právě v tuto dobu není na našem trhu k dispozici. Až přes společnost MPM s.r.o. se podařilo získat zřejmě poslední kus v ČR a to na jedné z poboček MPM s.r.o.

V každém případě vynaložila společnost Reichard Modellsport maximální úsilí, aby byla dodána karoserie právě značky Tamiya, protože se jedná o velmi dobře a kvalitně zpracovanou karoserii, která přesně kopíruje skutečný vůz.

Konkrétně tato lexanová karoserie je přesně dle originálu vozu Lamborghini Gallardo, které jezdí skutečný závodní podnik. Z tohoto důvodu budou drobné odlišnosti oproti skutenčnému vozu Lamborghini Gallardo, které poskytla společnost ZB Real, jako doprovodný vůzu při jízdě a řízení RC modelu. Nicméně 99% bude naprostou kopií originálu. Dokonce i ráfky jsem pořídil 5ti paprskové a budou zřejmě hodně podobné originálu. Snad jen v jiné barvě.

V této první fázi jsem karoserii klasicky vystřihnul z formy, usadil přesně na podvozek XRAY T2R, který absolvuje jedno kolo na Masarykově okruhu. Dále jsem naznačil a přesně vyřízl blatníky. Nakonec jsem již model osadil zpětnými zrcátky v černé barvě. Paraboly budou usazeny až po nalakování.

Tato první část příprav byla zdokumentována na kameru a bude součástí záznamu, který vznikne po skončení akce. Nicméně krátlou ukázku máte již níže k dispozici.

Nyní je tedy karoserie nahrubo připravena. Již v pondělí 27.2.2012 se koná návštěva majitele vozu. Těším se na osobní setkání, kde se budou probírat detaily celé akce. Ale zejména se v tento den nafotí skutečný vůz pro předlohu k nalakování mé karoserie. Dále pak bude provedena zkouška posezu na místě spolujezdce a mnoho dalších detailů. To vše bude opět důkladně zdokumentováno. Máme se tedy na co těšit.

A tento model bude na této akci přirozeně také. Aby bylo vidět srovnání obou měřítek.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
rc-auta.eu
Kopecký RC shop
YT kanál Igor Vlahovič
Krátké zprávy

06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


02.05.2019 - Do kalendáře závodů přidány termíny seriálu MJS Cup, který se jede v Brně Bosonohách
- Igor Vlahovič -


18.04.2019 - Termíny MČR LS onroad vloženy do kalendáře závodů
- Igor Vlahovič -


26.03.2019 - Tento víkend v sobotu opět Lestr Cup Praha offroad.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport