Masters.cz :: RC modely aut :: RC auta, RC technika, Novinky, Tuning :: Fotogalerie, Vlastní poznatky
www.euautodily.cz

Stage 1 - Lamborghini Gallardo vs Xray T2R

Hlavní foto

Společnost Reichard Modellsport z Brna, která je jedním z generálních sponzorů této akce zajistila karoserii Lamborghini Gallardo a to z produkce firmy Tamiya. Cesta k této karoserii byla poněkud trnitá, protože právě v tuto dobu není na našem trhu k dispozici. Až přes společnost MPM s.r.o. se podařilo získat zřejmě poslední kus v ČR a to na jedné z poboček MPM s.r.o.

V každém případě vynaložila společnost Reichard Modellsport maximální úsilí, aby byla dodána karoserie právě značky Tamiya, protože se jedná o velmi dobře a kvalitně zpracovanou karoserii, která přesně kopíruje skutečný vůz.

Konkrétně tato lexanová karoserie je přesně dle originálu vozu Lamborghini Gallardo, které jezdí skutečný závodní podnik. Z tohoto důvodu budou drobné odlišnosti oproti skutenčnému vozu Lamborghini Gallardo, které poskytla společnost ZB Real, jako doprovodný vůzu při jízdě a řízení RC modelu. Nicméně 99% bude naprostou kopií originálu. Dokonce i ráfky jsem pořídil 5ti paprskové a budou zřejmě hodně podobné originálu. Snad jen v jiné barvě.

V této první fázi jsem karoserii klasicky vystřihnul z formy, usadil přesně na podvozek XRAY T2R, který absolvuje jedno kolo na Masarykově okruhu. Dále jsem naznačil a přesně vyřízl blatníky. Nakonec jsem již model osadil zpětnými zrcátky v černé barvě. Paraboly budou usazeny až po nalakování.

Tato první část příprav byla zdokumentována na kameru a bude součástí záznamu, který vznikne po skončení akce. Nicméně krátlou ukázku máte již níže k dispozici.

Nyní je tedy karoserie nahrubo připravena. Již v pondělí 27.2.2012 se koná návštěva majitele vozu. Těším se na osobní setkání, kde se budou probírat detaily celé akce. Ale zejména se v tento den nafotí skutečný vůz pro předlohu k nalakování mé karoserie. Dále pak bude provedena zkouška posezu na místě spolujezdce a mnoho dalších detailů. To vše bude opět důkladně zdokumentováno. Máme se tedy na co těšit.

A tento model bude na této akci přirozeně také. Aby bylo vidět srovnání obou měřítek.

Obrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galeriiObrázek v galerii
DJI drony a nejen to
Kontakt

E-mail a další potřebné informace jsou uvedeny v rubrice Editorial

Reklama
smartwear.sk
Víťa Černík fotograf
jsme s vámi již 10 let
YT kanál Igor Vlahovič
lesní osivo
Krátké zprávy

29.01.2022 - Věnujte prosím pozornost tiskové zprávě ze dn 29.1.2022. Děkuji všem.
- Igor Vlahovič -


01.11.2019 - Dovoluji si Vás pozvat na historicky první závod o putovní pohár Trialu Brno.Neděle 3 listopadu 9 00 Závod proběhne dle stávajících pravidel. Klasicky občerstvení jen vlastní, možnost uvařit kávu, čaj, grog. Nenechte si ujít jedinečnou možnost vyhrát Brněnský putovní pohár Trialu Brno. Bude potřeba píchat branky, tak přijďte trošku dříve.( kdo dřív přijde, ten dřív mele, čili dřív píchá.)
- Jiří Groch -


04.10.2019 - POZOR !!! Závod MJS Cup se s ohledem na počasí posunuje na neděli 6.10.2019 !!! Díky za pochopení.
- Marek Sova -


06.09.2019 - Pozor. Závod MJS Cup se přesouvá že soboty na neděli s ohledem na vývoj počasí.
- Igor Vlahovič -


18.05.2019 - 25.5.2019 proběhne po delší době prezentace RC modelů pro děti v obci Hvězdlice. Bližší info o přípravě modelů později. Snad bude přát počasí. A pak v neděli 26.5.2019 závod MR Cup v Brně a online report.
- Igor Vlahovič -


zobrazit starší > >
©   M A S T E R S . C Z   |   developed by: leonix s.r.o.

Reichard modelsport